دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 23
بازدید امروز 8,080
بازدید دیروز 7,312
بازدید این ماه 601,894
بازدید کننده ماه قبل 155,418
بازدید ماه قبل 245,071
بازدید کل 22,555,162

در راستای ارتقاء مهارت و دانش مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ تفاهم نامه همکاری ایران و آلمان در پروژه مشترک آموزش صنایع برودتی و تهویه مطبوع منعقد شد ...

تفاهم نامه همکاری ایران و آلمان در پروژه مشترک آموزش صنایع برودتی و تهویه مطبوع، با ملاحظات زیست محیطی و الزامات صرفه جویی در انرژی (CLIMATE COMPETENCE IRAN) در راستای ارتقاء مهارت و دانش مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منعقد شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علیرضا حاتم زاده، معاون آموزش این سازمان گفت: این تفاهم نامه در راستای همکاری های آموزشی ایران و آلمان و با هدف ارتقاء سیستم آموزشی در صنایع برودتی و تهویه مطبوع به امضای دکتر پاک سرشت، معاون وزیر و رئیس سازمان و راینهولد، نماینده هیات آلمانی رسید.  
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: با اجرای این تفاهم نامه با همکاری کشور آلمان و مؤسسات IKKE ،FIAP  و GBB علاوه بر افزایش مهارت و دانش مربیان سازمان، امکان ارتقاء و به روز رسانی استانداردها، سرفصل های آموزشی، منابع آموزشی و آزمون های استاندارد، چارچوب صلاحیت حرفه ای، فراهم خواهد شد.
وی افزود: با امضای این تفاهم نامه، زمینه های متنوعی برای ارتقاء همکاری های آموزشی بین آلمان و ایران ایجاد می شود که می توانیم از تجربیات کشور آلمان در برنامه های توسعه ای کشورمان در این زمینه ها استفاده کنیم.
علیرضا حاتم زاده گفت: با توجه به افزایش اهمیت جهانی حفاظت از محیط زیست و الزامات صرفه جویی درسیستم های انرژی، بدون شک کشورها ملزم به توسعه زیرساخت های خود خواهند بود و در این ارتباط ایران هم می تواند از تجربیات موفق دیگر کشورها بهره مند شود.  
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تصریح کرد:  نظر به ضرورت بیش از پیش تطابق استانداردهای آموزشی با سطوح تکنولوژی و نیازهای واقعی بازار کار در ایران، سیستم های آموزشی آلمان مي تواند ضمن به روزرسانی استانداردهای آموزشی متناسب با استانداردهای بین المللی، به منظور توسعه مهارت هاي مربیان ايراني به ويژه در زمينه بهره وري و پايداري انرژی، مورد استفاده قرار گيرد.
در ادامه علیرضا حاتم زاده اظهار  امیدواری کرد:  با عنایت به اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای، تنها مرجع و متولی آموزش های مهارتی در کشور ایران است، این همکاری مشترک به ارتقاء پایدار استاندارد آموزشی در ایران منجر شده و موجب تأمین ملاحظات زیست محیطی و الزامات صرفه جویی انرژی در ایران شود.

   1397/8/14 14:07    تعداد بازدید :  779

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 779
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )