ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 16,200
بازدید دیروز 25,533
بازدید این ماه 975,244
بازدید کننده ماه قبل 728,026
بازدید ماه قبل 813,342
بازدید کل 28,762,102

در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار گردید: همایش کارآفرینی، مهارت آموزی و مدل های نوین کسب و کار ...

با مشاركت مركز مشاوره، اطلاع رساني و خدمات كارآفريني شاخص پژوه همايش كارآفريني، مهارت آموزش و مدل هاي نوين كسب و كار در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، به مناسبت هفته جهاني كارآفريني همايش كارآفريني، مهارت آموزي و مدل هاي نوين كسب و كار با مشاركت مركز مشاوره، اطلاع رساني و خدمات كارآفريني شاخص پژوه در محل سالن اجتماعات شهيد بهشتي آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان برگزار گرديد.
گفتني است: اين همايش با حضور عباس مهديان سرپرست حوزه معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل، حسين مصلي نژاد رييس اداره آموزشگاههاي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان، مسعود دانشمند رييس اداره سنجش و ارزشيابي مهارت استان، جمعي از مسئولين و كارشناسان اداره كل، دكتر مجيد كرباسچي رييس اتحاديه فناوري اطلاعات، مشاور و مدرس فرانچايز، دكتر الهام سهامي مدير رصدخانه علم و فناوري شاخص پژوه  و 200 نفر از مهارت آموزان، كارجويان و كارآفرينان برگزار گرديد.
در ابتدا سرپرست حوزه معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل ضمن ابراز خرسندي از برپايي چنين همايش هايي بيان داشت: در شرايط فعلي توليد و اشتغال، شناخت صحيح و هدفمند از بازاركار لازم است.
وي افزود: بنگاههای اقتصادی راغب هستند به سمت حجم هاي کوچکتر و به صورت مستقل، خوداشتغاالی و کارآفرینی فعاليت كنند.
مهديان در ادامه در خصوص رسالت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، برنامه ريزي ويژه در خصوص مقوله کارآفرینی و خوداشتغالی، تربيت مربیان کارآفرین در بخش دولتی و غیردولتی با نگرش جدید، ارائه آموزش های مهارتی به فارغ التحصیلان دانشگاهی جهت دريافت گواهینامه از سازمان، مباحث کارآفرینی، استعدادسنجی و شناسایی افرادی که شرایط مناسب تری را دارند و در سطوح مختلف هدایت و افزایش توانمندی ها، ايجاد مراكز مشاوره و كاريابي، سفيران كارآفرين در شهر اصفهان و اهميت مقوله كارآفريني و توانمندسازي افراد در عرصه افتصادي مباحثي را بيان نمود.
از ديگر برنامه هاي اين همايش سخنراني اساتيد حاضر در خصوص رشد روزافزون فناوري هاي نوآوري باز، بازده عمومي سرمايه گذاري تحقيق و توسعه، ‌قانون جوي، ‌محيط رقابتي و مدل هاي كسب و كار،  استفاده سودمند و هدفمند از نوآوری ها، ایده ها و دانش داخلی و بیرونی سازمان به منظور سرعت بخشیدن به نوآوري داخلی و ارزش آفرینی سازمان مطالبي بيان گرديد.
 

   1397/8/29 11:44    تعداد بازدید :  14149

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 14149
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )