تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 3,632
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 947,945
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,420,128

با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: مرکز آموزش جوارکارگاهی سیمان اصفهان افتتاح شد...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در هفته گراميداشت بسيج آيين افتتاح مركز آموزش بين كارگاهي سيمان اصفهان با حضور آرش اخوان مديركل استان،‌ ايرج توكلي رئيس واحد آموزش در صنايع، کاروان مدیر عامل شرکت سیمان اصفهان و جمعی از مسئولین و کارشناسان اداره کل برگزار گردید.
مدیر کل آموزش و فنی و حرفه ای استان اصفهان در آیین افتتاح این مرکز گفت:‌ توجه به آموزش های مهارتي، علاوه بر تولید با کیفیت و به کارگیری نیرو كار متخصص، کاهش بیکاری را نیز به همراه دارد.
آرش اخوان افزود: با اعطای این مجوز با امضاء معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شاهد سرعت بیشتر چرخه مهارت آموزی در مجموعه سيمان اصفهان خواهیم بود.
وی با تشریح طرح صلاحیت حرفه ای گفت: این طرح برای اولین بار در کشور و در استان اصفهان برای شرکت های مجتمع فولاد و ذوب آهن اصفهان اجرا شده است که در این طرح صلاحیت شغلی افراد در بخش های دانش، مهارت، اخلاق حرفه ای و توانائی جسمانی ارزیابی می شود و برای افرادی که نیاز به آموزش دارند بسته های آموزشی طراحی می گردد.
درادامه کاروان مدیر عامل شرکت سیمان اصفهان بيان داشت: با افتتاح اين مركز آموزشي به سمت آموزشهاي عملي و تاثير گذار ميرويم .
در این آيين از تابلوی مرکز آموزش بين كارگاهي سيمان اصفهان رونمائی شد و پروانه مجوز بهره برداري مركز به مدیر عامل شرکت اعطا گرديد.
در پايان پس از افتتاح ساختمان مركز آموزشي جوار كارگاهي، مدير كل استان از خط تولید شرکت سيمان اصفهان، کارگاههای آموزشی و آزمایشگاهها بازدید نمودند.
   1397/8/29 12:57    تعداد بازدید :  13115

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 13115
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )