میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 19
بازدید امروز 10,307
بازدید دیروز 17,445
بازدید این ماه 663,508
بازدید کننده ماه قبل 276,785
بازدید ماه قبل 348,066
بازدید کل 20,767,751

در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار گردید: همایش کارآفرینی، مهارت آموزی و مدل های نوین کسب و کار ...

با مشاركت مركز مشاوره، اطلاع رساني و خدمات كارآفريني شاخص پژوه همايش كارآفريني، مهارت آموزش و مدل هاي نوين كسب و كار در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، به مناسبت هفته جهاني كارآفريني همايش كارآفريني، مهارت آموزي و مدل هاي نوين كسب و كار با مشاركت مركز مشاوره، اطلاع رساني و خدمات كارآفريني شاخص پژوه در محل سالن اجتماعات شهيد بهشتي آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان برگزار گرديد.
گفتني است: اين همايش با حضور عباس مهديان سرپرست حوزه معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل، حسين مصلي نژاد رييس اداره آموزشگاههاي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان، مسعود دانشمند رييس اداره سنجش و ارزشيابي مهارت استان، جمعي از مسئولين و كارشناسان اداره كل، دكتر مجيد كرباسچي رييس اتحاديه فناوري اطلاعات، مشاور و مدرس فرانچايز، دكتر الهام سهامي مدير رصدخانه علم و فناوري شاخص پژوه  و 200 نفر از مهارت آموزان، كارجويان و كارآفرينان برگزار گرديد.
در ابتدا سرپرست حوزه معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل ضمن ابراز خرسندي از برپايي چنين همايش هايي بيان داشت: در شرايط فعلي توليد و اشتغال، شناخت صحيح و هدفمند از بازاركار لازم است.
وي افزود: بنگاههای اقتصادی راغب هستند به سمت حجم هاي کوچکتر و به صورت مستقل، خوداشتغاالی و کارآفرینی فعاليت كنند.
مهديان در ادامه در خصوص رسالت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، برنامه ريزي ويژه در خصوص مقوله کارآفرینی و خوداشتغالی، تربيت مربیان کارآفرین در بخش دولتی و غیردولتی با نگرش جدید، ارائه آموزش های مهارتی به فارغ التحصیلان دانشگاهی جهت دريافت گواهینامه از سازمان، مباحث کارآفرینی، استعدادسنجی و شناسایی افرادی که شرایط مناسب تری را دارند و در سطوح مختلف هدایت و افزایش توانمندی ها، ايجاد مراكز مشاوره و كاريابي، سفيران كارآفرين در شهر اصفهان و اهميت مقوله كارآفريني و توانمندسازي افراد در عرصه افتصادي مباحثي را بيان نمود.
از ديگر برنامه هاي اين همايش سخنراني اساتيد حاضر در خصوص رشد روزافزون فناوري هاي نوآوري باز، بازده عمومي سرمايه گذاري تحقيق و توسعه، ‌قانون جوي، ‌محيط رقابتي و مدل هاي كسب و كار،  استفاده سودمند و هدفمند از نوآوری ها، ایده ها و دانش داخلی و بیرونی سازمان به منظور سرعت بخشیدن به نوآوري داخلی و ارزش آفرینی سازمان مطالبي بيان گرديد.
 

   1397/8/29 11:44    تعداد بازدید :  410

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 410
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )