بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 20
بازدید امروز 20,752
بازدید دیروز 33,527
بازدید این ماه 1,409,070
بازدید کننده ماه قبل 1,215,846
بازدید ماه قبل 1,286,702
بازدید کل 19,342,425

به مناسبت هفته وحدت صورت گرفت؛ سخنرانی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور پیش از خطبه های نماز جمعه سنندج...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  در سخنرانی خود پیش از خطبه های نماز جمعه سنندج، دوم آذرماه جاری گفت: با وحدت بین مردم و مسئولان دشمنان قادر به دستیابی به اهداف شوم خود نخواهند بود.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان در سخنان خود با تبریک هفته وحدت یادآور شد: در وحدت باید رویکردمان برای رفع مشکلات باشد چرا که تجربه جوامع مختلف نشان داده هر زمان وحدت باشد، مشکلات نیز بر طرف می شود.
وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات ما با تدبیر و هوشیاری مسئولان حل می شود، گفت: با وحدت بین مردم و مسئولان دشمنان قادر به دستیابی به اهداف شوم خود نخواهند بود.
دکتر پاک سرشت با اشاره به اینکه هیچ قوم و طایفه ای در کشور نباید احساس بی نیازی به وحدت داشته باشد، تأکید کرد: وظیفه همه است در شرایط کنونی که تحت فشارهای اقتصادی دشمن قرار داریم در راستای حفظ وحدت گام برداشته و برای پیشرفت و توسعه کشور همت خود را بکار گیریم.
** در دولت های یازدهم و دوازدهم به استان های مرزی و کمتر توسعه یافته توجه خاصی شده است
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در دولت های یازدهم و دوازدهم به استان های مرزی و کمتر توسعه یافته توجه خاصی شده است و رئیس جمهوری همواره بر رفع مسایل و مشکلات این مناطق به عنوان یک وظیفه مهم تأکید کرده اند.
وی ادامه داد: تلاش این دولت در بخش های مختلف نتیجه داده اما این به معنای آن نیست که مشکلی وجود ندارد.
**مرزی بودن نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت برای توسعه است
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه سیاست دولت در مناطق مرزی استفاده از منافع مرزی است، افزود: دولت اعتقاد دارد که مرزی بودن نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت برای توسعه است.
**وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه ایجاد اشتغال برای جوانان اقدامات ارزشمندی انجام داده است
دکتر پاک سرشت گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه ایجاد اشتغال برای جوانان اقدامات ارزشمندی انجام داده که تخصیص یک هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار و روستایی از جمله این اقدامات است.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ادامه اظهار داشت: در تمام شهرهای استان کردستان مراکز آموزش فنی و حرفه ای وجود دارد و تلاش ما این است که آموزش ها منتهی به اشتغال برای جوانان شود.
**رشد 46 درصدی تولید محصولات کشاورزی در کردستان در دولت تدبیر و امید
دکتر پاک سرشت به رشد 46 درصدی تولید محصولات کشاورزی در کردستان در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و یادآور شد: در طول خدمت این دولت تاکنون برای 8 هزار نفر در حوزه کشاورزی در این استان اشتغال ایجاد شده است.
**اقدامات خوبی در حوزه های بهزیستی و تأمین اجتماعی در کردستان انجام شده است
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در حوزه های بهزیستی و تأمین اجتماعی در کردستان اقدامات خوبی انجام شده است، گفت: اختصاص 3 هزار میلیارد ریال به بانک توسعه تعاون در راستای پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال برای 17 هزار نفر در قالب تعاونی ها از دیگر برنامه های دولت در این استان است.
**اجرای پروژه های بزرگ در بخش صنعت و معدن
وی اضافه کرد: در بخش صنعت و معدن هم در کردستان پروژه های بزرگی اجرا شده یا در دست اجرا است کما اینکه تکمیل زنجیره فولاد در این استان با ظرفیت یک و نیم تن و فعالیت پتروشیمی فرصت های بسیار خوبی برای توسعه است.
   1397/9/3 12:07    تعداد بازدید :  133

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 133
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )