ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 22,024
بازدید دیروز 31,952
بازدید این ماه 967,900
بازدید کننده ماه قبل 743,277
بازدید ماه قبل 816,589
بازدید کل 28,500,328

کارگاه های آموزشی روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد...

کارگاه های آموزشی روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مدت 2 روز در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، کارگاه های آموزشی مذکور با عناوین روابط عمومی موبایل و خبرنویسی پیشرفته به مدت 2 روز در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای این سازمان از هفدهم تا هجدهم آذر ماه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، کارگاه های آموزشی مذکور با توجه به نقش استراتژیک روابط عمومی به عنوان کنشگران اصلی ترویج و توسعه گفتگوی ملی مهارت و به منظور ارتقای توانمندی و مهارت های تخصصی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی استانها و ستاد سازمان صورت گرفت.
این گزارش می افزاید: کارگاه آموزشی روابط عمومی موبایل با تدریس محمود حق وردی، هفدهم آذرماه و کارگاه آموزشی خبرنویسی پیشرفته با تدریس مهدی جلیلی، هجدهم آذرماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، تبیین اهداف و برنامه های روابط عمومی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و گفتگوی تعاملی روابط عمومی ستاد و استان ها از برنامه های حاشیه برگزاری کارگاه های آموزشی مذکور بودند.
در خاتمه، از روابط عمومی ادارات کل استان های اصفهان (رتبه اول)، کردستان(رتبه دوم) و گلستان و مازندران (رتبه سوم) با اهداء لوح تقدیر شد.
همچنین از روابط عمومی استان های چهارمحال و بختیاری، قزوین و قم در بخش ارتقاء و به روز رسانی پایگاه اطلاع رسانی، استان های بوشهر، خراسان رضوی و خوزستان در بخش تولید محتوای خبری، استان های اصفهان، گلستان، مازندران و همدان در بخش تولید محتوای ویدئویی و استان های البرز و کهگیلویه و بویراحمد در بخش تعاملات و ارائه گزارش تقدیر شد.

 
 

 

   1397/9/20 08:09    تعداد بازدید :  655

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 655
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )