ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 169
بازدید دیروز 25,533
بازدید این ماه 959,213
بازدید کننده ماه قبل 728,026
بازدید ماه قبل 813,342
بازدید کل 28,746,071

با حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از پژوهشگران برتر سال 1397 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان تجلیل شد ...


حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان و مريم فريور مربي مركز آموزش فني و حرفه اي شاهين شهر به عنوان پژوهشگران برتر سال 1397 انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در دومین همایش حکمرانی و مدیریت محلی آموزش مهارت كه در بیست و نهم و سی ام آذرماه جاری در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با حضور رئیس سازمان، معاونان، مدیران ستادی و استانی برگزار گرديد از بين 60 طرح پژوهشي ارائه شده توسط استانها، 4 نفر به عنوان پژوهشگران برتر سال 1397 از استانهاي اصفهان، زنجان و گلستان انتخاب گرديدند.
در اين مراسم سليمان پاك سرشت معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور از حسين مصلي نژاد رييس مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان و مريم فريور مربي مركز آموزش فني و حرفه اي شاهين شهر به عنوان پژوهشگران برتر سال 1397 تجليل كرد.
در قسمتي از متن اين لوح خطاب به پژوهشگران برتر استان اصفهان آمده است: نيك مي دانيم كه امر پژوهش به عنوان لازمه توليد علم و فناوري، نيازمند تلاش پژوهشگران و فناوران و ثمره آن، حركت در مسير اقتصاددانش بنيان و نهايتا توسعه پايدار است. از اينكه با نوانديشي، نوآوري، پژوهش و روحيه علمي، نقش مؤثري را در تحقق مأموريت هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور برعهده داشته ايد. سپاسگزاري مي شود و اين لوح به شما پژوهشگر برتر سال 97 اعطاء مي گردد...

   1397/10/2 09:00    تعداد بازدید :  14038

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 14038
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )