میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 1,133
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,121
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,061

به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس برگزار می شود: نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت طلا سازی کشور...

نخستین دوره مسابقات طلاسازی کشور به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس از بیست و هفتم تا بیست و هشتم بهمن ماه سال جاری در شیراز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، کوشکی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان با اعلام این خبر گفت: علاقه مندان به حضور در این مسابقات می توانند تا بیست و پنجم دی ماه جاری با مراجعه به ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها و حضور در مرحله استانی، جواز ورود به مسابقات کشوری شیراز را کسب کنند.
وی گفت: طراحی و اجرای این مسابقات با همکاری اتحادیه صنف طلا و جواهر شیراز، استانداری فارس، آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد گوارسه و طلا فنون، اتحادیه شرکت های صنایع دستی، دانشکده هنر شیراز و اداره کل میراث فرهنگی این استان صورت پذیرفته است.
کوشکی افزود: تفاوت مسابقات آزاد مهارت با مسابقات ملی مهارت در برگزاری و شرایط سنی شرکت کنندگان است، به نحوی که در مسابقات ملی مهارت افراد کمتر از بیست و دو سال می توانند در مسابقات حضور یابند و رقابت ها به صورت منظم و سالیانه برگزار می شود در حالی که در مسابقات آزاد تمامی سنین می توانند در رقابت ها حضور یابند و به صورت موردی برگزار می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس هدف از برگزاری این مسابقات را كشف استعدادهای حرفه ای افراد ماهر و ايجاد فرصت مناسب براي شكوفایی مهارت ها، ترو يج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، شناسایی نخبگان و استادكاران مهارتی، فراهم کردن فرصت مناسب برای رقابت سالم بین استاد كاران مهارتی، معرفی آموزش های فنی و حرفه ای و اهمیت نقش آن در توسعه اقتصادی به عموم مردم و جلب نظر مسئولان، بنگاه های اقتصادی، صنايع و صنوف برای مشاركت هرچه بیشتر در برگزاری مسابقات آزاد اصناف، ايجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه ای بین شاغلان بنگاه های اقتصادی و شناسایی و  معرفی افراد ماهر و نخبه به صنايع و بنگاه های اقتصادی برشمرد.
لازم به ذکر است، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس سال گذشته نیز مسابقات آزاد مهارت گوهر تراشی کشور را برگزار کرد.
   1397/10/9 08:11    تعداد بازدید :  94

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 94
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )