میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 20
بازدید امروز 9,184
بازدید دیروز 15,766
بازدید این ماه 255,354
بازدید کننده ماه قبل 425,574
بازدید ماه قبل 491,851
بازدید کل 21,952,978

به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس برگزار می شود: نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت طلا سازی کشور...

نخستین دوره مسابقات طلاسازی کشور به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس از بیست و هفتم تا بیست و هشتم بهمن ماه سال جاری در شیراز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، کوشکی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان با اعلام این خبر گفت: علاقه مندان به حضور در این مسابقات می توانند تا بیست و پنجم دی ماه جاری با مراجعه به ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها و حضور در مرحله استانی، جواز ورود به مسابقات کشوری شیراز را کسب کنند.
وی گفت: طراحی و اجرای این مسابقات با همکاری اتحادیه صنف طلا و جواهر شیراز، استانداری فارس، آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد گوارسه و طلا فنون، اتحادیه شرکت های صنایع دستی، دانشکده هنر شیراز و اداره کل میراث فرهنگی این استان صورت پذیرفته است.
کوشکی افزود: تفاوت مسابقات آزاد مهارت با مسابقات ملی مهارت در برگزاری و شرایط سنی شرکت کنندگان است، به نحوی که در مسابقات ملی مهارت افراد کمتر از بیست و دو سال می توانند در مسابقات حضور یابند و رقابت ها به صورت منظم و سالیانه برگزار می شود در حالی که در مسابقات آزاد تمامی سنین می توانند در رقابت ها حضور یابند و به صورت موردی برگزار می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس هدف از برگزاری این مسابقات را كشف استعدادهای حرفه ای افراد ماهر و ايجاد فرصت مناسب براي شكوفایی مهارت ها، ترو يج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، شناسایی نخبگان و استادكاران مهارتی، فراهم کردن فرصت مناسب برای رقابت سالم بین استاد كاران مهارتی، معرفی آموزش های فنی و حرفه ای و اهمیت نقش آن در توسعه اقتصادی به عموم مردم و جلب نظر مسئولان، بنگاه های اقتصادی، صنايع و صنوف برای مشاركت هرچه بیشتر در برگزاری مسابقات آزاد اصناف، ايجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه ای بین شاغلان بنگاه های اقتصادی و شناسایی و  معرفی افراد ماهر و نخبه به صنايع و بنگاه های اقتصادی برشمرد.
لازم به ذکر است، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس سال گذشته نیز مسابقات آزاد مهارت گوهر تراشی کشور را برگزار کرد.
   1397/10/9 08:11    تعداد بازدید :  264

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 264
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )