میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 1,207
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,195
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,135

رئیس دانشگاه پیام نور:مهارت آموزی برای همه افراد جامعه ضروری است...

دکتر محمدرضا زمانی، رئیس دانشگاه پیام نور، امروز پانزدهم دی ماه جاری در آئین امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: مهارت آموزی برای همه افراد جامعه ضروری است.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر زمانی، رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با این سازمان گفت: امروز یکی از بهترین روزهای خدمت  من در دانشگاه پیام نور است و امیدوارم با انعقاد این تفاهمنامه با توجه به گستردگی ظرفیت های دانشگاه پیام نور و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در راستای مهارت آموزی و اشتغال دانشجویان، با هم افزایی دو مجموعه گام های خوبی برداریم.
دکتر زمانی با اشاره به وجود 500 مرکز دانشگاه پیام نور، افزود: در اولین فرصت ممکن دفتر ارتباطی با هماهنگی سازمان آموش فنی و حرفه ای در مراکز دانشگاهی پیام نور ایجاد می شود و  این مهم فرصتی است، تا جوانان بتوانند در نزدیکترین محل، از محل سکونت خود در کنار تحصیل، مهارت نیز بیاموزند و مسیر زندگیشان پیش از فراغت از تحصیل تعیین شود که با این مهم شاهد توسعه پایدار در جامعه خواهیم بود.
وی با اشاره به وجود ظرفیت الکترونیکی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور برای  استفاده از این ظرفیت، در راستای ترویج آموزش های مهارتی برای همه اقشار جامعه آمادگی همکاری همه جانبه را دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور در خاتمه گفت: اجرای این طرح را به صورت آزمایشی در یکی از استان ها آغاز می کنیم و پس از رفع ایرادات و چالش­ها، طرح را به صورت کامل در کشور گسترش می دهیم.
 وی اظهار امیدواری کرد: با اجرایی شدن این تفاهم نامه دانشجویان از تخصص علمی و مهارتی لازم در جهت دهی به آینده خود برخوردار شوند.
   1397/10/16 08:14    تعداد بازدید :  178

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 178
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )