ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 17,674
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 978,584
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,738,043

دكتر زرگرپور استاندار اصفهان (در جمع افتخارآفرينان چهاردهمين دوره مسابقات ملي مهارت) : از اینکه توانسته اید در سطح شهرستان ، استان و کشور حائز رتبه شوید و رتبه اول استانهای کشور را در کسب مدالها به دست آورید به شما افتخار می کنم ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه­اي استان اصفهان ، مدير كل ، معاونين به همراه افتخارآفرينان تيم مهارت اين اداره كل در چهاردهمين مسابقات ملي مهارت با زرگرپور استاندار اصفهان ديدار كردند .
استاندار اصفهان ضمن خيرمقدم و ابراز خرسندي در جمع جوانان نخبه مهارتي گفت : از اینکه توانسته اید در سطح شهرستان ، استان و کشور حائز رتبه شوید و رتبه اول استانهای کشور را در کسب مدالها به دست آورید به شما افتخار می کنم.
وي اظهار داشت : قطعاً نظام جمهوری اسلامی ایران هم نیازمند تخصص های فکری است که بیشتر در دانشگاهها و پژوهشگاهها انجام می شود و هم مهارت های عملی و فنی و حرفه ای که توسط بخش های دولتی و خصوصی بالاخص سازمان فنی و حرفه ای صورت می پذیرد و ضمن توجه به اينكه عمده بیکاران جامعه ما از گروه اول هستند ، دانش آموختگان و مهارت آموختگان فنی و حرفه ای عملکرد خوبی داشتند و حتی در سطح بین المللی هم مقام های خوبی کسب کردند.
استاندار اصفهان با اشاره به رصد فعاليت هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در سطوح ملي و استاني و اظهار رضايت از عملكرد اين بنگاه آموزشي تاكيد كرد : جواني که بتواند هم از بعد آکادمیک و هم از بعد علمی و مهارتی ایفای وظیفه نماید موفقیت بیشتری کسب خواهد کرد.
در اين نشست زرگرپور با اهدا لوح تقدير و هدايا از مدال آوران و افتخارآفرينان تقدير كرد و در ادامه با اشاره به صحبت های چند نفر از برگزیدگان و مدال آوران تأکید كرد: اینجانب قائل به تقابل بین تحصیلات آکادمیک و فنی و حرفه ای نیستم و این تقابل راقبول ندارم بلکه این دو را مکمل یکدیگر میدانم و معتقدم آنچه باعث پیشرفت و ترقی می گردد عبارت است از عزم و اراده و پشتکار در مسیری که مورد رضایت پروردگار باشد.
دکتر زرگرپور در بخش ديگري از صحبتهايش گفت : امروز همه ما مؤظفیم در مسیری حرکت کنیم که استان اصفهان به رتبه اول خود به عنوان استان تراز اول دست یابد و شما خوشبختانه توانستید در کسب مدال ها استان را در تراز اول مسابقات ملی مهارت مطرح نمایید اما نباید به این مرحله قانع باشيد بلکه بایستی این قله های افتخار را قدم به قدم طی کرده و با عزم و اراده و توکل بر خدا به سمت کسب رتبه های بین المللی حرکت كنيد.
در اين ديدار ابوطالب جلالي ضمن معرفي جامعه نخبگان مهارتي استان و اشاره به اهميت مقوله كار و توانمندسازي نيروي انساني اظهار داشت : در استان اصفهان بواسطه وجود ظرفيت هاي خوب با نگاه آمايش سرزمين در هر شهرستان برنامه ارائه  آموزشهاي مهارتي مطابق نياز شغلي هر شهرستان در حال برنامه ريزي است كه در واقع هدف نهايي ارائه آموزش­هاي مهارتي و فني و حرفه­اي پس از توانمندسازي جوانان قرار گرفتن در يك دالان اشتغال براي تامين اقتصاد و معاش خود و خانواده است. 
وي ضمن تشريح روند برگزاري مسابقات شهرستاني ، استاني و ملي مهارت گفت : كشف استعدادهاي حرفه‌اي جوانان و ايجاد فرصت مناسب برای شكوفايي مهارت‌ها، ايجاد انگيزش در جوانان براي كسب مهارت وايجاد سيستم ارزيابي نظام آموزش مهارتي كشور، فراهم نمودن فرصت مناسب برای رقابت سالم میان جوانان كشور، از جمله اهداف برگزاری مسابقات مهارت است. 
   1392/9/10 09:22    تعداد بازدید :  1505

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1505
5.3/10 (تعداد آرا 19 نفر )