تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 4,732
بازدید دیروز 31,533
بازدید این ماه 712,821
بازدید کننده ماه قبل 114,525
بازدید ماه قبل 183,969
بازدید کل 27,326,207

همزمان با دهه مبارک فجر؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه دستاوردهای مهارتی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای دماوند بازدید کرد...

همزمان با دهه مبارک فجر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه دستاوردهای مهارتی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای دماوند در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی این شهرستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با حضور دکتر محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در غرفه مراکز آموزش فنی و حرفه ای دماوند از نزدیک با دستاوردهای مهارتی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان آشنا شد.
بنابر این گزارش، در این نمایشگاه، بخشی از فعالیت‌های مختلف آموزشی و دستاوردهای مهارتی کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دماوند در بخش خصوصی و دولتی به نمایش گذاشته شده است.
این گزارش می افزاید: نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای در بیش از 10 غرفه در رشته های انرژی خورشیدی، صنایع دستی، اتومکانیک، جوشکاری، گیاهان دارویی، فناوری اطلاعات، امور مالی و بازرگانی، تراشکاری و ... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
 
   1397/11/15 07:51    تعداد بازدید :  417

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 417
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )