میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 655
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 635,707
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,718,697

همزمان با دهه مبارک فجر؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه دستاوردهای مهارتی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای دماوند بازدید کرد...

همزمان با دهه مبارک فجر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه دستاوردهای مهارتی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای دماوند در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی این شهرستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با حضور دکتر محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در غرفه مراکز آموزش فنی و حرفه ای دماوند از نزدیک با دستاوردهای مهارتی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان آشنا شد.
بنابر این گزارش، در این نمایشگاه، بخشی از فعالیت‌های مختلف آموزشی و دستاوردهای مهارتی کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دماوند در بخش خصوصی و دولتی به نمایش گذاشته شده است.
این گزارش می افزاید: نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای در بیش از 10 غرفه در رشته های انرژی خورشیدی، صنایع دستی، اتومکانیک، جوشکاری، گیاهان دارویی، فناوری اطلاعات، امور مالی و بازرگانی، تراشکاری و ... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
 
   1397/11/15 07:51    تعداد بازدید :  90

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 90
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )