میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 637
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 635,689
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,718,679

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: پانزدهم بهمن، ثبت نام هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت آغاز می شود...

پانزدهم بهمن ماه؛ ثبت نام اينترنتي هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال 1397 از طریق سامانه http://advari.irantvto.ir  آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، ثبت نام اينترنتي هشتمین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه های صنایع دستي، فرش و... در سال 1397 از ساعت 8:00 صبح پانزدهم بهمن ماه سال جاري آغاز و تا ساعت 24:00 بیست و دوم بهمن ماه ادامه می یابد.
بنا بر این گزارش، هشتمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، تفاهم نامه های (صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) سال 1397، دهم اسفند ماه سال جاری برگزار مي شود.
این گزارش درخصوص نحوه ثبت نام متقاضيان در بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهم نامه های(صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) می افزاید: داوطلبان از پانزدهم تا بیست و دوم بهمن ماه سال جاری با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir    پس از خرید كارت اعتباري می توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمايند.
بر اساس این گزارش، آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) بايد پس از ثبت نام در آزمون از ششم تا هشتم  اسفند ماه با مراجعه به سامانهhttp://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه آزمون را دريافت نمايند.
این گزارش می افزاید: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.

   1397/11/15 07:56    تعداد بازدید :  102

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 102
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )