میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 647
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 635,699
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,718,689

همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی صورت پذیرفت؛ بازدید رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموزی...

سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از نمايشگاه دستاوردهاي مهارت آموزی سازمان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور امروز دوشنبه 22 بهمن هم زمان با چهلمین سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي، از نمايشگاه دستاوردهاي مهارت آموزی در فضای بیرونی مقابل سازمان بازدید کرد.
بنا بر این گزارش، این نمایشگاه در راستای ترویج و گسترش فرهنگ مهارت آموزي و معرفي خدمات و ظرفیت­های آموزش­هاي فني و حرفه اي به مخاطبان، امروز، بیست و دوم بهمن ماه، در حرفه های متعدد دایر شد.  
براساس اين گزارش، با حضور فعال بخش خصوصی، غرفه های این نمایشگاه در حرفه هاي فنی و تخصصی (تعمیر کار تلفن همراه، و سخت افزار و نرم افزار رایانه و ...) صنایع پوشاک، صنایع غذایی، فناوری اطلاعات، طب سنتی، جواهر سازی، مراقبت زیبائی و صنایع دستی برپا شد.
همزمان با نمایشگاه مذکور کارشناسان میز خدمت  در حوزه های مختلف آموزش، پژوهش و... به ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات مراجعه کنندگان پاسخ دادند.
خدمات مشاوره ای، معرفی حرفه ها و رشته های مهارتی و نمایش عملی مهارت ها توسط مهارت آموختگان بخشی از خدماتی است که در این نمایشگاه برای شرکت کنندگان راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ارائه شد.  
   1397/11/23 08:01    تعداد بازدید :  55

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 55
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )