میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 2,975
بازدید دیروز 3,830
بازدید این ماه 404,665
بازدید کننده ماه قبل 517,648
بازدید ماه قبل 606,458
بازدید کل 21,042,481

در مراسم اختتامیه چهارمین المپیاد تکنیسین های ایران؛ برترین های چهارمین المپیاد تکنیسین های ایران معرفی شدند...

مراسم اختتامیه چهارمین المپیاد تکنیسین های ایران با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت سامسونگ با معرفی و تقدیر از 12 نفر از برترین هایی این دوره از المپیاد امروز؛ سیزدهم اسفند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مراسم مذکور با حضور رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت، حسن كشاورز جوبنه، مديركل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای و غلامرضا راز، مدیر مسابقات ملی و بین المللی مهارت این سازمان، فرهاد هجرت، مدیر ارشد بخش بازاریابی سامسونگ الکترونیکس و جمعی از مسئولان این شرکت در محل کتابخانه ملی ایران برگزار شد.
بنابر این گزارش، از نفرات برتر مرحله نهایی چهارمین المپیاد تکنیسین های ایران در 4 عنوان استاندارد آموزشی؛ لوازم خانگی، دستگاه های تهویه مطبوع، موبایل و تبلت و لوازم صوتی و تصویری با اعطای لوح و جایزه نقدی به ترتیب؛  نفر اول( 30 میلیون تومان)، نفر دوم (20 میلیون تومان) و نفر سوم (10 میلیون تومان) تقدیر شد.
این گزارش تصریح کرد: در حرفه صوتی و تصویری؛ سام کاظمی ( رتبه اول)، بابک رضا قوچانی(رتبه دوم) و داود پور پرویز( رتبه سوم)  و در حرفه موبایل  و تبلت؛ محمدعلی منوچهریان(رتبه اول)، مجتبی بی اذیت(رتبه دوم) و داود قدیریان(رتبه سوم) این دوره از مسابقات را کسب کردند.
همچنین در حرفه لوازم خانگی؛ محسن حسن آبادی(رتبه اول)، کیوان عبدا... زاده (رتبه دوم) و محمودرضا برومند علیپور (رتبه سوم)  و در حرفه تهویه مطبوع؛ مجتبی صادقیان(رتبه اول)، مهدی حسام بجستانی( رتبه دوم) و مهرداد امام دوست (رتبه سوم ) مسابقات مذکور را کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از امیرحسین حبیب زاده، کارشناس مسئول صوتی و تصویری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، سیف اله قاسمی، کارشناس صوتی و تصویری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و داود حبیب زاده، کارشناس مسئول  موبایل و تبلت و امید بهنام، کارشناس موبایل و تبلت این مرکز در مراسم مذکور تقدیر شد.
همچنین از محسن فرخی مینا، کارشناس لوازم خانگی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، هادی خجسته، کارشناس مسئول و داود عشقی، کارشناس لوازم خانگی  و ابوالفضل رادمنش، کارشناس مسئول تهویه و مطبوع مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی وحرفه ای کشور و مازیار موسوی و  احسان ابوالحسن به ترتیب  کارشناس تهویه و مطبوع اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران و اصفهان تقدیر شد.
این گزارش می افزاید: مرحله کتبی المپیاد مذکور با حضور یک هزار و  959 نفر برگزار شد که از این تعداد 40 نفر  در 4 استاندارد آموزشی( در هر حرفه 10 نفر) به مرحله نهایی راه یافتند و در نهایت 12 نفر به عنوان نفرات برتر این دوره از مسابقات معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این المپیاد به صورت سالانه و با هدف شناسایی برترین استعدادهای فنی ایران برگزار میشود.
 
   1397/12/14 07:52    تعداد بازدید :  42

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 42
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )