ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 12,699
بازدید دیروز 32,280
بازدید این ماه 968,444
بازدید کننده ماه قبل 720,532
بازدید ماه قبل 802,176
بازدید کل 28,586,669

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: بازدید بیش از 2 هزار و هشتصد نفر دانش آموز در نیمه دوم سال 97 از مراکز جوار...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، آرش اخوان مدير كل استان در تشريح اين خبر گفت: با توجه به نياز جامعه به حرفه هاي مختلف، مي بايست دانش آموزان را با مقدمات و اهميت رسيدن به شغل، ارزش كار و فعاليت در اجتماع آشنا نمود، زيرا ادامه حيات اجتماع و پيشرفت جامعه اي كه دانش آموزان در آن زندگي مي كنند بستگي به شغل سازنده و مفيد دارد.
وي افزود: متأسفانه امروزه به دليل عدم آشنايي دانش آموزان و نوجوانان با مشاغل مختلف و عدم استعداديابي، رشته هاي سليقه اي از سوي خانواده هاي ايشان شاهد اشباع شدن جامعه از فارغ التحصيلان در بعضي از رشته هاي خاص شده ايم كه ماحصل آن پديده بحران بيكاري مي باشد.
اخوان بيان داشت: در راستاي تحقق بند دوم سياست هاي كلي اشتغال ابلاغ شده از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مبني بر آموزش نيروي انساني متخصص، ماهر و كارآمد متناسب با نيازهاي بازار كار و ارتقاي توان كارآفريني با مسئوليت نظام آموزشي كشور‌ وهمچنين  توأم كردن آموزش، مهارت و جلب همكاري بنگاه هاي اقتصادي براي استفاده از ظرفيت آنها، در شش ماهه دوم سال 97 بالغ بر 2 هزار و 882 نفردانش آموز در مقاطع مختلف تحصيلي از كارگاههاي مهارتي مراكز جوار آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان بازديد كردند.
مدير كل استان افزود: در راستاي اجراي اين بازديد ها 2 هزار و 882 نفر از دانش آموزان مدارس هنرستان ايران، قدسيان، نوردانش، شهيد احمد فروغي، شهيد شمس آبادي و ...از كارگاههاي مهارتي مراكز شهيد رجائي، شهيد بهشتي، نساجي، كشاورزي و فناوري هاي راهبردي و نوين در بخش دولتي و غيردولتي در نيمه دوم سال گذشته بازديد كردند.

 

   1398/1/7 11:52    تعداد بازدید :  8218

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8218
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )