دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 4,709
بازدید دیروز 7,318
بازدید این ماه 607,078
بازدید کننده ماه قبل 155,469
بازدید ماه قبل 251,761
بازدید کل 22,576,277

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: بخش غیردولتی تسهیل گر بخش دولتی در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی هاست...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستی با حضور آرش اخوان مدیرکل استان، حسين مصلی نژاد ریيس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي، محمد دهقان رييس كانون انجمن هاي صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد استان و رؤساي مجمع امور صنفی شهرستان اصفهان در سالن كنفرانس اداره كل برگزار گرديد.
در این نشست آرش اخوان ضمن تبريك سال جديد، شعار سال 1398 با عنوان رونق توليد را با اهميت بيان نمود و افزود:‌ اميدواريم امسال سال بهره وری آموزشگاههاي آزاد باشد و شاهد رونق بسیارخاص و چشمگیر در فرآیند چرخه آموزش درکشور به ویژه در بحث آموزشهای مهارتی باشيم.
اخوان از  بخش غيردولتي خواست با مديريت، برنامه ريزي و آینده نگری هرگونه تهدید را به فرصت تبدیل كنند.
وي با اشاره به اينكه اكثر خدمات آموزشي براي پركردن اوقات فراغت افراد است، اظهار داشت: در اين سال بایستي سبد آموزشی خانواده ها را مطابق با نیازهایشان پرکنیم زيرا آموزش بدون هدف، به بیراهه رفتن است.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان از مربيان بخش دولتي و غيردولتي خواستار ارائه دوره هاي هدفمند كارآفريني و خلاقيت در كنار ارائه آموزشهاي مهارتي به مهارت آموختگان گرديد تا بتوانند به شغل مورد دلخواه دسترسي پيدا كنند.
اخوان در اين نشست در خصوص ارتباط جدي تر مدیران آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد با صنف و صنعت، تسهيل گر اداره كل در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها، دنبال نمودن مباحث بازاریابی آموزشی، هدف دار کردن آموزشها، ايجاد اشتغال و کارآفرینی افراد جوياي كار و رونق آموزش، ايجاد وحدت رويه در اجراي دستورالعمل هاي جديد آموزشگاههاي آزاد در سال جديد در سطح استان، مشاركت هرچه بيشتر بخش غيردولتي در سرمايه گذاري براي تبليغات و اطلاع رساني خدمات به ارباب رجوع از طريق تلويزيون هاي شهري، وب كيوسك و ... مطالبي را مطرح نمود.
مصلي نژاد ضمن ارائه توضيحاتي در خصوص تبيين دستورالعمل اجرايي جديد آئين نامه آموزشگاههاي آزاد و اهم تغييرات صورت گرفته در آن و لغو كليه دستورالعمل ها و شيوه نامه هاي پيشين از موسسين آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد دعوت نمود تا ضمن مطالعه دقيق و چندباره دستورالعمل با آگاهي كامل در جلسات شركت كنند.
   1398/1/19 13:37    تعداد بازدید :  293

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 293
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )