دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 4,646
بازدید دیروز 7,318
بازدید این ماه 607,015
بازدید کننده ماه قبل 155,469
بازدید ماه قبل 251,761
بازدید کل 22,576,214

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: بازدید دانش آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در هفته معرفی مشاغل از تاریخ 2 لغایت 11 اردیبهشت ماه سال جاری ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان از اجراي طرح بازديد دانش آموزي  و دانشجويي از مراكز آموزش فني و حرفه اي از تاريخ 2 لغايت 11 ارديبهشت ماه سال جاري در هفته معرفي مشاغل و كارگر خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان مدير كل استان در تشريح اين خبر گفت: با عنايت به تأكيدات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مبني بر تلاش جهادي و همگاني در راستاي رونق توليد در كشور و با توجه به نقش اثرگذار آموزش هاي مهارتي در تحقق شعار سال و ارتقاي كيفيت توليدات داخلي، يادآوري بر ضرورت اجتماعي كردن مفهوم مهارت آموزي و ترويج گفتگوي ملي مهارت با هدف گسترش فرهنگ مهارت آموزي، كار و كارآفريني در جامعه، برنامه هماهنگ كشوري بازديد دانش آموزي و دانشجويي همزمان با هفته مشاغل و هفته كارگر از تاريخ دوم لغايت يازدهم ارديبهشت ماه سال 1398 دركليه مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اجرا مي گردد.
اخوان با بیان این مطلب که بازدید برای عموم آزاد است اظهار داشت: تجهیزات وکارگاه های مراکز آموزش فنی حرفه ای استان از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار بوده و دانش آموزان و دانشجويان مي توانند با این توانمندیها و دستاوردها آشنا شوند .
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، هماهنگي انجام بازديد براي نواحي مختلف آموزش و پرورش، دانشگاهها و مراكز آموزش عالي شهرستان اصفهان را از طريق واحد روابط عمومي و شماره تلفن 36693169 اعلام كرد.

   1398/1/27 13:31    تعداد بازدید :  346

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 346
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )