لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 2,222
بازدید دیروز 14,955
بازدید این ماه 514,140
بازدید کننده ماه قبل 296,076
بازدید ماه قبل 380,800
بازدید کل 36,793,615

در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید بهشتی اصفهان اجرا می گردد: دوره های آموزشی تعمیرکار اتومبیل های بنزینی در قالب آموزش های دوگانه ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نظر به نياز شهرستان اصفهان به تعميركار خودروهاي سبك و در راستاي اجراي تفاهم نامه همكاري مشترك، نشستي با حضور عباس مهديان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل، ايرج توكلي مسئول واحد آموزش در صنايع، محسن فتحي معاون مركز شهيد بهشتي اصفهان، چلونگر رييس اتحاديه خودروهاي سبك شهرستان و جمعي از مسئولين و كارشناسان دو مجموعه در محل اتحاديه برگزار گرديد.
گفتني است اين نشست با هدف برگزاري دوره ي آموزشي اتومكانيك درجه 1 و 2 در قالب اجراي آموزش هاي دوگانه (مهارت آموزي در محيط كار واقعي و كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي) و در راستاي اجراي تفاهم نامه آموزشي بين اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و اتحاديه صنف خدمات فني وسايل نقليه سبك استان برگزار گرديد.
در اين نشست مقرر گرديد جهت افزايش اثربخشي دوره هاي آموزشي كميته اي متشكل از كارشناسان خبره طرفين تشكيل و كارآموزان جهت شركت در دوره هاي آموزشي تعمير كار اتومبيل هاي بنزيني درجه 1 و 2 كه در مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد بهشتي اصفهان برگزار مي گردد انتخاب و ساعاتي از آموزش را در كارگاه آموزشي و ساعاتي از آن را در محيط كار واقعي سپري كنند تا پس از اتمام دوره در صورت مثبت ارزيابي نمودن عملكرد كارآموز با تضمين صنف در واحدهاي صنفي مشغول به كار شده و همچنين در صورت درخواست اخذ پروانه كسب، از سوي صنف به صورت رايگان صادر گردد.
لازم به ذكر است با عنايت به اثربخشي اين طرح در پذيرش كارآموز، اجراي آموزش دوگانه توسط چندين اتحاديه ي ديگر در حال رايزني مي باشد.

 

   1398/1/28 09:03    تعداد بازدید :  454

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 454
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )