تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 2,550
بازدید دیروز 29,856
بازدید این ماه 942,918
بازدید کننده ماه قبل 749,035
بازدید ماه قبل 821,975
بازدید کل 28,448,902

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در مصاحبه با رادیو اصفهان: دانش آموزان را با مهارت ها و خلاقیت های آموزش فنی و حرفه ای آشنا کنید...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان مدير كل استان در مصاحبه بابرنامه سلام اصفهان راديو اصفهان ، بر آشنا نمودن دانش آموزان و دانشجويان با مهارت ها و خلاقيت هاي فني و حرفه اي تأكيد كرد.
اخوان بيان داشت: با عنايت به تأكيدات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مبني بر تلاش جهادي و همگاني در راستاي رونق توليد در كشور و با توجه به نقش اثرگذار آموزش هاي مهارتي در تحقق شعار سال و ارتقاي كيفيت توليدات داخلي، يادآوري بر ضرورت اجتماعي كردن مفهوم مهارت آموزي و ترويج گفتگوي ملي مهارت با هدف گسترش فرهنگ مهارت آموزي، كار و كارآفريني در جامعه، برنامه هماهنگ كشوري بازديد دانش آموزي و دانشجويي همزمان با هفته مشاغل و هفته كارگر از تاريخ دوم لغايت يازدهم ارديبهشت ماه سال 1398 دركليه مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اجرا مي گردد.
اخوان با بیان این مطلب که بازدید برای عموم آزاد است اظهار داشت: تجهیزات وکارگاه های مراکز آموزش فنی حرفه ای استان از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار بوده و دانش آموزان و دانشجويان مي توانند با این توانمندیها و دستاوردها آشنا شوند .


   1398/2/5 11:51    تعداد بازدید :  346

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 346
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )