خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 5,766
بازدید دیروز 17,667
بازدید این ماه 578,858
بازدید کننده ماه قبل 666,837
بازدید ماه قبل 765,334
بازدید کل 30,320,001

رئیس اداره مؤسسات کار آموزی آزاد و مشارکت های مردمی استان اصفهان از دومین جلسه تبادل نظر پیرامون نحوه هماهنگی در اجرای دستورالعمل آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد استان خبر داد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان در تشريح اين خبر گفت: در ادامه نشست های تبیین و توضیح دستورالعمل اجرایی نحوه تاسیس و اداره آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد مصوب 1397 هیات نظارت مرکزی، دومین جلسه با اعضای هیات مدیره کانون استان و انجمن های صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد شهرستانها در محل سالن کنفرانس اداره کل برگزار گردید.  
وي بيان داشت: این جلسه با هدف رفع ابهامات و دریافت پاسخ سوالات ایجاد شده در ذهن موسسین  و تبادل نظر پیرامون نحوه هماهنگی و وحدت رویه در اجرای دستورالعمل در استان برگزار شد.
مصلي نژاد در خصوص موضوعاتی از قبیل امکان عقد تفاهم نامه یا قرارداد آموزشی آموزشگاههای آزاد نوع "د" با صنایع، صنوف، بنگاههای اقتصادی، نهادهای دولتی و غیر دولتی، شرایط مربیان و نحوه صدور و تمدید ابلاغ مربیگری، شرایط مدیر داخلی و کارکنان آموزشگاه، مباحث شهریه و تخفیف آن، حقوق و تکالیف کارآموزان و مهارت آموزان و قرارداد کارآموزی به بحث و تبادل نظر پرداخت.
رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان در پایان جلسه از هیات مدیره کانون خواستار ارائه برنامه مدون و کاربردی در خصوص نحوه رسیدگی به اعتراض و شکایات کارآموزان و مهارت آموزان گرديد.

   1398/2/8 09:03    تعداد بازدید :  319

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 319
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )