تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 1,753
بازدید دیروز 26,253
بازدید این ماه 657,295
بازدید کننده ماه قبل 115,966
بازدید ماه قبل 181,803
بازدید کل 27,258,356

استاندار اصفهان گفت: میزبانی استان اصفهان در راستای برگزاری مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم عزمی راسخ و همکاری تمام نهادها، ادارات، شرکت ها، خیرین و دستگاه ها را در استان می خواهد. ...

دکتر عباس رضایی با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به برگزاری این جلسه در اولین روز از ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: اولین جلسه ای که در ماه مبارک رمضان تشکیل شده است در ارتباط با قرآن کریم است و این امر را به فال نیک می گیریم و در همین راستا نیز از خداوند متعال استمداد می طلبیم تا به همه ما توفیق خدمت به قرآن را بدهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باتوجه به تمام اقداماتی که در سال های اخیر در ارتباط با قرآن کریم انجام شده است اما این معجزه الهی همچنان مظلوم و مغفور مانده است خاطر نشان کرد: قرآن های زیادی در خانه ها حبس شده اند و اگر بخواهیم آن ها را محاسبه کنیم امکان پذیر نیست زیرا تعداد آنها بسیار زیاد است و متاسفانه این کتاب خداوند در بیشتر خانه ها کاربرد آن برای تزئین کتابخانه ها استفاده می شود و کمتر به سراغ آن می روند.

استاندار اصفهان در ادامه یادآور شد: امروز ما در کشورمان نیازمند آن هستیم که به غیر از قرائت این کتاب آسمانی در حد توانمان نیز با مفاهیم قرآن کریم آشنا شویم و اینگونه است که می توانیم قرآن کریم را از مظلومیت و مهجوریت خارج کنیم.

عباس رضایی در ادامه اضافه کرد: اگر در راه قرآن کریم قدم برداریم قطعا قرآن کریم نیز به ما کمک می کند و این کتاب نورانی بزرگترین هدایتگر برای همه انسان ها است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امسال استان اصفهان میزبان مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مهر ماه است گفت: اجرای مسابقات سراسری قرآن کریم مسئولیت بسیار سنگینی است و لذا اجرای آن نیز اجر و پاداش بسیار زیادی را به دنبال دارد.

استاندار اصفهان در ادامه افزود: برگزاری مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی استان اصفهان نه تنها آبروی استان محسوب می شود بلکه فرصتی برای کسب اجر و پاداش جهت عوامل برگزاری این مسابقات نیز است و این رویداد بزرگ قرآنی باید به بهترین شکل ممکن اجرا شود و این امر نیز می طلبد تا تمام دستگاه ها و ارگان ها نیز به میدان بیایند تا بتوانیم این مسابقات را به بهترین شکل ممکن در استان برگزار کنیم و انشاالله با عزمی راسخ در استان این مسابقات را به بهترین شکل ممکن اجرا می کنیم.

   1398/2/21 12:10    تعداد بازدید :  326

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 326
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )