تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 8,588
بازدید دیروز 23,597
بازدید این ماه 644,774
بازدید کننده ماه قبل 115,092
بازدید ماه قبل 179,536
بازدید کل 27,238,938

در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی سال 1398 استان اصفهان صورت پذیرفت: کسب رتبه برگزیده روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ...

روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در چهاردهمين جشنواره سال 1398 استان در محور محتواسازي حائز رتبه برگزيده گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه ي استان اصفهان، آیین چهاردهمین جشنواره روابط عمومی سال 1398 با حضور عباس رضايي استاندار اصفهان،‌ نوروزي شهردار، فيروزآبادي رييس مركز ملي فضاي مجازي، جمعي از مقامات استاني، مديران و مسئولين روابط عمومي دستگاههاي اجرايي، مديران بخش غيردولتي و جمع كثيري از اصحاب رسانه و فعالان عرصه روابط عمومي در 29 ارديبهشت ماه درمحل سالن اتاق بازرگاني اصفهان برگزار گرديد.
در اين مراسم استاندار اصفهان گفت: ”نشاط خبری برای رونق تولید” بایستي به عنوان شعار سال ۹۸ روابط عمومی‌ها در نظر گرفته شود.
وي افزود: در بسیاری از مجالس گفته می شود، روابط عمومی پل ارتباطی بین مدیران و مردم است که به نظر من شان و شئون روابط عمومی بالاتر از پل ارتباطی است.
وی ادامه داد: برای این جهت یابی نیازمند اطلاعات، دانش و بینش کافی و وافی در این شغل هستیم تا راه درست در این مسیر طی شود.
استاندار اصفهان تصریح کرد: در جمع روابط عمومی ها و خبرنگاران سخن گفتن کار دشواری است چون آنها نکته بردار و نکته سنج هستند از این رو در جمع روابط عمومی ها باید از اهمیت این شغل سخن گفت که شما خود عمل کنندگان، اهل فن و متخصص هستید.
رضایی بيان داشت: روابط عمومی امروز یک دانش و رشته به روز است، معتقدم علم روابط عمومی با سرعت بسیار فراوان در حال پیشرفت است.
وی اظهارداشت: مسئولان روابط عمومی نباید بخشی نگر باشند و باید توسعه را در راس کار خود قرار دهند، توسعه یک جانبه نیست وقتی می توان از توسعه سخن گفت که توسعه همه جانبه داشته باشیم.
استاندار اصفهان با بیان اینکه برخی قصد التهاب و تنش در جامعه را در شرایط تحریم دارند، خاطرنشان کرد: از این رو روابط عمومی ها باید به این التهابات پایان دهند.
در ادامه رئیس مرکز ملی فضای مجازی با بیان این که روابط عمومی ها در گسترش و بسط سواد رسانه ای نقش مهمی دارند، گفت: تحولات روابط عمومی در عصر دیجیتالی شدن متوقف شده که این مشکل فعلی ماست از این رو باید گفت روابط عمومی ها باید به سمت ماشینی شدن پیش بروند.
در پايان اين مراسم از روابط عمومي هاي برتر استان اصفهان در بخش دولتي و غيردولتي با اهداء لوح سپاس و تنديس تجليل گرديد كه در اين راستا بر اساس ارزيايي هاي صورت پذيرفته توسط هيأت داوران چهاردهمين جشنواره روابط عمومي سال 98،  روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان حائز رتبه برگزيده در محور محتواسازي گرديد.


    1398/2/30 08:57    تعداد بازدید :  9398

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9398
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )