دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 33
بازدید امروز 3,774
بازدید دیروز 15,321
بازدید این ماه 604,190
بازدید کننده ماه قبل 153,520
بازدید ماه قبل 250,725
بازدید کل 22,596,746

در حاشیه یکصد و هشتمین کنفرانس بین المللی کار و دیدار وزرای کار ایران و سوریه عنوان شد : آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای آموزش های فنی حرفه ای، سیاستهای بازار کار و احیای اشتغال روستایی در سوریه...

وزرای کار ایران و سوریه در حاشیه یکصد و هشتمین کنفرانس بین المللی کار دیدار و گفت و گو کردند .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  ضمن تاکید بر تمامیت ارضی سوریه و دفاع جمهوری اسلامی ایران از تمامیت ارضی این کشور، اقدام رئیس جمهور آمریکا در بخشیدن بخشی از خاک سوریه ( بلندی های جولان ) به یک رژیم اشغالگر دیگر را اقدامی مضحک تلقی کردند .
محمد شریعتمداری در ادامه موضوع باز سازی سوریه را مسئله ای حیاتی دانسته و بر آمادگی کشورمان بر این مسئله تاکید و بر ظرفیت های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای تحقق  این امر اشاره کرد  .
 ریما قادری، وزیر کار و امور اجتماعی سوریه نیز خواستار انعکاس ابلاغ تشکر خویش از ملت ،رهبر ی  و دولت ایران برای نجات این کشور از دست گروه های تروریستی شد . 
وی با توجه به اینکه جنگ در سوریه در ابعاد اقتصادی هنوز ادامه دارد و این موضوع فشار زیادی را به دولت سوریه وارد می کند خواستار همکاری وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای ، سیاستگذاری بازار کار و کار آفرینی شد  .
وزیر کار و امور اجتماعی سوریه  با اشاره به یادداشت تفاهم های امضا شده میان دو وزارتخانه خواستار اجرایی شدن این اسناد شد.
 شریعتمداری نیز ضمن اشاره به ظرفیت های ایران در خصوص آموزش های فنی و حرفه ای ، سیاستهای بازار کار و احیای اشتغال روستایی آمادگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  را برای انتقال تجربیات اعلام و ابراز امید واری کرد در سفر آتی وزیر کار و امور اجتماعی سوریه به جمهوری اسلامی ایران اجرای اسناد امضاء شده میان دو وزارتخانه فراهم شود .
 
   1398/3/30 07:27    تعداد بازدید :  95

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 95
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )