دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 21
بازدید امروز 3,409
بازدید دیروز 15,321
بازدید این ماه 603,825
بازدید کننده ماه قبل 153,520
بازدید ماه قبل 250,725
بازدید کل 22,596,381

بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موفق به کسب بیشترین درصد رشد در حوزه خدمات الکترونیک شد...

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران در خرداد ماه سال جاری، با رشد 32درصدی،  بالاترین درصد رشد را در حوزه خدمات الکترونیک به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بنا بر اعلام دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات، در ارزیابی دوره پنجم کیفیت وبگاه ها و خدمات الکترونیک دستگاه های اجرایی این سازمان در شمار ده دستگاه دارای بیشترین رشد دور ارزیابی نوبت پنجم نسبت به نوبت چهارم قرار گرفت .
بنابراین گزارش، این ارزش یابی در بازه های زمانی 3 ماهه با هدف توسعه دولت الکترونیک و با تأکید بر 5 شاخص: حضور در وب، تعاملی، تراکنشی، یکپارچگی و مشارکتی انجام گرفت.
این گزارش می افزاید: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دوره پنجم این ارزشیابی که در زمستان سال 97  انجام گرفته است، با رشد بیش از  32 درصد نسبت به  دوره قبل، از 54/37 درصد در دوره چهارم  موفق به کسب  14/69 درصد امتیاز در حوزه خدمات الکترونیکی در شد.
خدمات ارزیابی شده مختص به این سازمان شامل: تهیه استانداردهای آموزشی مهارت، برگزاری آزمون های مهارتی، برگزاری دوره های آموزشی فنی وحرفه ای و برگزاری مسابقات ملی مهارت، نظارت بر اجرای دوره های آموزشی مهارتی آموزشگاه های آزاد، مشاوره آموزشی و هدایت شغلی، صدور و تمدید ابلاغ و مدیریت و مربیگری و صدور و و تمدید پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد بوده است.


   1398/4/2 07:16    تعداد بازدید :  110

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 110
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )