ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 20,674
بازدید دیروز 31,576
بازدید این ماه 975,870
بازدید کننده ماه قبل 731,172
بازدید ماه قبل 812,895
بازدید کل 28,562,364

در راستای اجرای تفاهم نامه آموزشی سازمان با مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور صورت پذیرفت: بهره مندی از امکانات حوزه علمیه استان اصفهان جهت آموزشهای مهارتی خاص طلاب...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي عمل به منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مبني بر توجه به مباحث آموزشي طلاب و خانواده هاي ايشان، همچنين در راستاي راهبردها و سياست هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور براي توانمندسازي افراد جامعه از طريق آموزش هاي مهارتي و نيز توسعه مشاركت با بخش هاي عمومي و دولتي به منظور هم افزايي در استفاده از پتانسيل ها و امكانات طرفين، تفاهم نامه آموزشي بين سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و مركز خدمات حوزه هاي علميه كشور با موضوع برگزاري دوره هاي مهارتي، آموزشي و اعطاي مدرك پايان دوره به طلاب و خانواده هاي ايشان منعقد گرديد.
در راستاي اجراي اين تفاهم نامه آرش اخوان مدير كل استان با حجت الاسلام والمسلمين مومني معاونت تهذيب و تبليغ حوزه هاي علميه استان اصفهان و حجت الاسلام والمسلمين داستاني مدير مركز آموزش هاي كاربردي حوزه هاي علميه استان ديدار و گفتگو كرد.
در اين ديدار در خصوص برنامه ريزي مناسب براي اجرايي نمودن مفاد تفاهم نامه، نظارت و ارزيابي ميزان پيشرفت و رفع موانع و تعيين اثر بخشي دوره هاي آموزشي، همكاري در بازنگري استانداردهاي آموزشي با رويكرد اخلاق حرفه اي، همكاري در برگزاري سمينارها، كنفرانس ها، نمايشگاهها و كارگاههاي فني- تخصصي و گذر مهارتي و ... بحث و تبادل نظر شد.
در ادامه اين نشست بر همكاري مشترك دومجموعه، بهره مندي از امكانات حوزه علميه استان جهت آموزش هاي مهارتي خاص طلاب و همچنين برگزاري دوره هاي آموزشي براي طلاب و خانواده هاي آنان با استفاده  از ظرفيت بخش دولتي و غيردولتي تأكيد گرديد.

   1398/3/29 13:37    تعداد بازدید :  284

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 284
5.1/10 (تعداد آرا 11 نفر )