ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 4,557
بازدید دیروز 31,952
بازدید این ماه 950,433
بازدید کننده ماه قبل 743,277
بازدید ماه قبل 816,589
بازدید کل 28,482,861

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: ارائه الگوهای مناسب همراه با شیوه های نوین آموزش امر به معروف و نهی از منکر ضروری است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دومين جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منكر سازمان بسيج كارمندان استان اصفهان با حضور آرش اخوان مدير كل استان، مسئولين و اعضاء شوراء سازمان بسيج كارمندان و اعضاء شوراي امر به معروف و نهي از منكر اداره كل در محل سالن كنفرانس اداره كل  برگزار گرديد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در اين نشست ضمن قدرداني از اقدامات انجام پذيرفته در حوزه امر به معروف و نهي از منكر در خصوص ارائه راهكارهاو برنامه هاي مناسب با هدف تأثيرگذاري مثبت به گروههاي هدف مباحثي را بيان نمود.
اخوان با اشاره به اينكه درصد بيشتري از مخاطبين مراكز آموزش فني و حرفه اي استان جوانان و نوجوانان هستند خواستار ارائه الگويي مناسب همراه با شيوه هاي آموزشي صحيح براي مربيان و مهارت آموختگان شد.
 وي بيان داشت: اصلاح رفتارهاي نابهنجار از طريق آموزش هاي صحيح و اصولي مي تواند بسياري از دغدغه ها و معضلات جامعه را رفع نموده و اثرات شايسته تري بر روي افراد داشته باشد.
در ادامه گزارش عملكرد يكساله شوراي امر به معروف و نهي از منكر اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان ارائه گرديد و حاضرين در خصوص گام دوم انقلاب با رويكرد امربه معروف و نهي از منكر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

   1398/3/29 13:43    تعداد بازدید :  295

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 295
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )