ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 20,678
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 984,461
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,715,737

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان چادگان خبرداد: نیازسنجی آموزشی در روستاها باعث جلوگیری از مهاجرت آنان به شهرها می شود ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، محمدرضا برات رييس مركز چادگان در تكميل اين خبر گفت: با عنایت به لزوم اجرای آموزش های فنی و حرفه ای در روستاها  در جهت توانمندسازی روستاییان و ایجاد اشتغال روستایی و  همچنين جلوگیری از مهاجرت آنان  به شهرها،  مرکز آموزش فنی و حرفه ای چادگان با نیاز سنجی آموزشی که هر ساله به عمل می آورد  اقدام به برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای می نماید.
وي بيان داشت:  طي هفته ملي مهارت، بخشدار بخش مرکزی به همراه معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چادگان و رییس شورای اسلامی روستای علی آباد از محل اجرای دوره های آموزشی رشته خیاطی زنانه و نمد دوزی در روستای علی آباد بازدید نمودند.
 در این بازدید برات به تشریح دوره های آموزشی در حال اجرا و ضرورت اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای در روستاها خصوصا روستای علی آباد پرداخت.
در ادامه بخشدار مركزي شهرستان در خصوص برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای و ضرورت اجرای دوره های مورد نیاز گفت: آموزشهای فنی و حرفه ای علاوه بر ایجاد اشتغال روستایی در کم کردن هزینه روستاییان موثر بوده و می تواند در زمینه بهره وری تولید روستاییان مفید باشد.
   1398/5/19 11:38    تعداد بازدید :  285

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 285
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )