ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 21,290
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 985,073
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,716,349

با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان صورت پذیرفت: افتتاح نخستین استودیو آموزشی تخصصی گویندگی و نمایش رادیویی در اصفهان در آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد نوید ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با حضور آرش اخوان طبسی مدير كل استان، فريده روشن رييس كميسيون فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شوراي اسلامي شهر اصفهان و جمعي از مسئولين اداره كل، رؤساي مراكز و اصحاب رسانه، نخستین استودیو آموزشی تخصصی گویندگی و نمایش رادیویی در اصفهان به مديريت نويد مستعان، مؤسس آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد نويد افتتاح شد.
اخوان در مراسم افتتاحيه اظهار داشت: تریبون امروز را فرصتی برای تشکر از روز خبرنگار و اصحاب رسانه می دانم و به آنها اعلام می کنم که درهای مراکز آموزش فنی حرفه ای بر روی اصحاب رسانه باز است.
وی با بیان اینکه همواره بر این باورم که مجموعه اجرایی کشور باید در تعامل مستقیم و سازنده با اصحاب رسانه باشد، افزود: یکی  از اهالی رسانه و مجریان توانمند اصفهان امروز آغازگر حرکت بدیعی در راه اندازی نخستین استودیو آموزشی تخصصی گویندگی و نمایش رادیویی اصفهان شده است که این امر را به فال نیک می گیریم.
 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان بیان داشت: به یقین هر شهروندی که مهارتی در حوزه آموزش هاي فنی حرفه ای داشته باشد این اداره کل از وی برای ادامه مسیر حمایت خواهد کرد.
در ادامه فریده روشن افزود: شهر اصفهان به عنوان قطب فرهنگی در کشور و همچنین عضوی از شبکه شهرهای خلاق یونسکو فاقد موسسه استعدادپروری تخصصی در زمینه گویندگی بود.
وی بیان داشت: یکی از سیاست های مدیریت شهری، حمایت از آموزشگاه هایی است که به استعدادپروری و مهارت اندوزی شهروندان منجر می شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی شهر اصفهان ابراز داشت: اصفهان، به عنوان شهر هنردوست می تواند با توانمندسازی شهروندان و به ویژه کودکان و حمایت از فعالان هنر، گام موثری در ارتقای هنر و فرهنگ بردارد.
در پايان اين مراسم از خبرنگاران، اصحاب رسانه و مهارت آموزان رشته مجري گري و گويندگي در حوزه كودك و نوجوان آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد نويد با اهداء لوح سپاس و هديه تجليل شد.


   1398/5/22 09:31    تعداد بازدید :  11062

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 11062
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )