ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 6,004
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 966,914
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,726,373

با هدف گسترش و رونق تولید در منطقه شرق استان اصفهان صورت پذیرفت: افتتاح کارگاه تولیدی میوه جات خشک در روستای زردنجان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با حضور آرش اخوان طبسی مدير كل استان، فريده روشن رييس كميسيون فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شوراي اسلامي شهر اصفهان، سيداميد طباطبائي مدير حراست اداره كل، هوشنگ عسگري رييس مركز فناوري هاي راهبردي و نوين، كارگاه توليدي ميوه جات و سبزيجات خشك به مربيگري مژگان اكليلي در روستاي زردنجان اصفهان افتتاح شد.
گفتني است اين كارگاه با هدف گسترش و رونق تولید درمنطقه شرق استان به همت مژگان اکلیلی مربی  مرکز کشاورزی یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی خریداری و در روستای زردنجان نصب وراه اندازی گردید.
اخوان در مراسم افتتاحيه اين كارگاه بيان داشت: با توجه به خشكسالي منطقه شرق اصفهان و به تبع آن فقر و آسيب هاي اجتماعي، بايستي ضمن برنامه ريزي صحيح به سمت مشاغل سبز حركت كنيم.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن ابراز خرسندي از چنين اقدامي گفت: با عنايت به سال رونق توليد، ضروري است در اين مناطق در حوزه هاي مختلف، مشاغل خانگي ايجاد نماييم.
اكليلي در ادامه اظهار داشت: در کارگاه توليدي ميوه و سبزيجات خشك، 17 نفر اززنان این روستا مشغول آموزش وکارهمزمان می باشند که با فروش محصولات خود باعث رونق اقتصاد خانوار روستایی گردیده اند.

   1398/5/23 08:28    تعداد بازدید :  339

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 339
1.7/10 (تعداد آرا 3 نفر )