تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 15,991
بازدید دیروز 23,597
بازدید این ماه 652,177
بازدید کننده ماه قبل 115,092
بازدید ماه قبل 179,536
بازدید کل 27,246,341

جلسه هم اندیشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تیران و کرون و آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد با اتاق اصناف شهرستان برگزار شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، عليرضا ملك پور مسئول پيگيري امور اداري و آموزشي مركز تيران و كرون در تشريح اين خبر گفت: جلسه مشترک هم اندیشی و بررسی مشکلات موجود در خصوص اشتغالزایی و ارتقاء سطح دانش اتحادیه های مختلف از طریق آموزشهای تخصصی و بروز با حضور رئیس اتاق اصناف، اعضاي هیئت مدیره اتاق اصناف و دبیر انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برگزار گردید.
در اين نشست ملك پور با اشاره به ظرفيت هاي بخش دولتی و همچنین توانائیهای ویژه  بخش خصوصی خواستار تعامل بیشتر آموزشگاههای آزاد شهرستان و اتحادیه ها شد.
وي افزود: در اين جلسه مقرر گرديد، اتحاديه ها نسبت به معرفي استادکاران ماهر بعنوان استاد مهمان به صورت هفتگی و ماهانه به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اقدام تا  با حضور در کلاسهای آموزشی نقاط ضعف آموزشي کارآموزان را شناسائی و رفع نموده تا مهارت آموختگان با آمادگی بیشتری جذب بازار کار شوند.
همچنین مقرر گرديد مهارت آموختگان پس از اتمام دوره های آموزشی از سوي مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تيران و كرون به اتاق اصناف معرفی و تحت عنوان كارورز مشغول به كار شوند.

   1398/5/31 12:30    تعداد بازدید :  148

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 148
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )