خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 5,273
بازدید دیروز 17,667
بازدید این ماه 578,365
بازدید کننده ماه قبل 666,837
بازدید ماه قبل 765,334
بازدید کل 30,319,508

جلسه هم اندیشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تیران و کرون و آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد با اتاق اصناف شهرستان برگزار شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، عليرضا ملك پور مسئول پيگيري امور اداري و آموزشي مركز تيران و كرون در تشريح اين خبر گفت: جلسه مشترک هم اندیشی و بررسی مشکلات موجود در خصوص اشتغالزایی و ارتقاء سطح دانش اتحادیه های مختلف از طریق آموزشهای تخصصی و بروز با حضور رئیس اتاق اصناف، اعضاي هیئت مدیره اتاق اصناف و دبیر انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برگزار گردید.
در اين نشست ملك پور با اشاره به ظرفيت هاي بخش دولتی و همچنین توانائیهای ویژه  بخش خصوصی خواستار تعامل بیشتر آموزشگاههای آزاد شهرستان و اتحادیه ها شد.
وي افزود: در اين جلسه مقرر گرديد، اتحاديه ها نسبت به معرفي استادکاران ماهر بعنوان استاد مهمان به صورت هفتگی و ماهانه به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اقدام تا  با حضور در کلاسهای آموزشی نقاط ضعف آموزشي کارآموزان را شناسائی و رفع نموده تا مهارت آموختگان با آمادگی بیشتری جذب بازار کار شوند.
همچنین مقرر گرديد مهارت آموختگان پس از اتمام دوره های آموزشی از سوي مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تيران و كرون به اتاق اصناف معرفی و تحت عنوان كارورز مشغول به كار شوند.

   1398/5/31 12:30    تعداد بازدید :  206

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 206
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )