خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 243
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 185,762
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,286,401

در پنجمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت: بازدید رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز از برگزاری دوره های مهارتی مددجویان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز نطنز  در تكميل اين خبر افزود: در پنجمین روز از هفته دولت و در راستاي شعار خدمت رسانی به تمامی اقشار جامعه، از مددجویان کمپ ترک اعتیاد سپیده دم رهایی نطنز بازدیدث صورت پذيرفت و با مسئول کمپ پیرامون برگزاری دوره های آموزشی و توانمندی مددجویان تبادل نظر انجام گرديد.
وی بیان داشت: به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، توانمندسازی افراد در معرض آسیب، ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، جلوگیری از گرایش به اعتیاد، دوره های آموزشی برای مددجویان برگزار خوا هد شد.
ترابيان گفت: آموزش مهارت‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای کسب درآمد برای این افراد به شمار می‌رود به طوری که پس از کسب مهارت، فرد مددجو پس از رهایی از بند اعتیاد و بازگشت به جامعه به دلیل داشتن شغل مجدداً به اعتیاد برنگشته و زندگی سالمی در پیش می‌گیرد.
رييس مركز نطنز خاطرنشان کرد: فعالیت آموزش فنی و حرفه‌ای در حوزه آسیب‌های اجتماعی شامل آموزش معتادان بهبود یافته،‌ آموزش زنان سرپرست خانوار،‌ آموزش زنان بد سرپرست و بی‌سرپرست،  آموزش معلولان و .... چشمگیر و قابل توجه است.
وي افزود: هم اکنون برای 30 نفر از مددجویان کمپ ترک اعتیاد سپیده دم رهایی نطنز دوره تعمیر لوازم خانگی(تعمیر جارو برقی ، تعمیر اطو ؛ تعمیر ماشین ریش تراش ) و دوره پیرایشگر مردانه در حال برگزاری است.

   1398/6/11 11:52    تعداد بازدید :  124

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 124
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )