دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 24,000
بازدید دیروز 33,999
بازدید این ماه 1,035,918
بازدید کننده ماه قبل 1,114,560
بازدید ماه قبل 1,182,805
بازدید کل 24,847,370

در پنجمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت: بازدید رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز از برگزاری دوره های مهارتی مددجویان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز نطنز  در تكميل اين خبر افزود: در پنجمین روز از هفته دولت و در راستاي شعار خدمت رسانی به تمامی اقشار جامعه، از مددجویان کمپ ترک اعتیاد سپیده دم رهایی نطنز بازدیدث صورت پذيرفت و با مسئول کمپ پیرامون برگزاری دوره های آموزشی و توانمندی مددجویان تبادل نظر انجام گرديد.
وی بیان داشت: به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، توانمندسازی افراد در معرض آسیب، ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، جلوگیری از گرایش به اعتیاد، دوره های آموزشی برای مددجویان برگزار خوا هد شد.
ترابيان گفت: آموزش مهارت‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای کسب درآمد برای این افراد به شمار می‌رود به طوری که پس از کسب مهارت، فرد مددجو پس از رهایی از بند اعتیاد و بازگشت به جامعه به دلیل داشتن شغل مجدداً به اعتیاد برنگشته و زندگی سالمی در پیش می‌گیرد.
رييس مركز نطنز خاطرنشان کرد: فعالیت آموزش فنی و حرفه‌ای در حوزه آسیب‌های اجتماعی شامل آموزش معتادان بهبود یافته،‌ آموزش زنان سرپرست خانوار،‌ آموزش زنان بد سرپرست و بی‌سرپرست،  آموزش معلولان و .... چشمگیر و قابل توجه است.
وي افزود: هم اکنون برای 30 نفر از مددجویان کمپ ترک اعتیاد سپیده دم رهایی نطنز دوره تعمیر لوازم خانگی(تعمیر جارو برقی ، تعمیر اطو ؛ تعمیر ماشین ریش تراش ) و دوره پیرایشگر مردانه در حال برگزاری است.

   1398/6/11 11:52    تعداد بازدید :  77

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 77
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )