خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 198
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 185,717
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,286,356

جلسه تعاملات دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اداره آموزشگاههای آزاد و مشارکت های مردمی استان اصفهان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جلسه اي در خصوص تعاملات دفتر ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات سازمان با اداره آموزشگاههاي آزاد استان اصفهان با حضور نظام چوبينه معاون مديريت ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات سازمان، نمايندگان دفتر مديريت عملكرد سازمان، عباس مهديان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل، سيد كاظم تجويدي رييس ارزيابي عملكرد استان، حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان و جمعي از كارشناسان حوزه آموزش، آموزشگاههاي آزاد و ارزيابي عملكرد در محل سالن كنفرانس اداره كل برگزار گرديد.
در ابتداي اين جلسه چوبينه معاون مديريت ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات سازمان، ضمن تبيين جايگاه مديريت عملكرد، در خصوص شرح وظايف بخش هاي ارزيابي عملكرد،‌ بازرسي و رسيدگي به شكايات مطالبي را بيان و افزود: راهكارهاي بهبود فعاليت همواره بايستي جستجو و به مقامات گزارش شود.
وي با بيان اينكه 60 درصد عملكرد سازمان مربوط به حوزه آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد مي باشد بر تعامل دفتر ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات سازمان با اداره آموزشگاههاي آزاد تأكيد كرد.
در ادامه مهديان ضمن قدرداني از اعضاي تيم ارزيابي عملكرد سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در خصوص محدوديت منابع مالي سازمان و ضرورت واگذاري و برون سپاري آموزش ها به بخش غيردولتي، نگاه ويژه سازمان به آموزشگاههاي آزاد و بهره مندي از ظرفيت هاي آنان، كيفيت بخشي به آموزش ها توسط بخش غيردولتي، لزوم حمايت و پشتيباني از آنان و ضرورت بررسي بازار كار و وضعيت اشتغال جامعه در برنامه هاي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد مباحثي را بيان نمود.
مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان نيز در اين جلسه در خصوص نحوه تعامل دفتر ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات سازمان با اداره آموزشگاههاي آزاد استان در رسيدگي به شكايات، عدم وجود فرآيند اجرائي و نظارت و بازرسي از آموزشگاهها، شيوه نامه آموزشي برخورد با مراكز آموزشي غيرمجاز و تمركز گرايي سازمان در حوزه دستورالعمل اجراي مطالبي را عنوان نمود.
در پايان اين جلسه چوبينه ضمن مثبت ارزيابي نمودن عملكرد استان اصفهان در خصوص پيگيري و رسيدگي به موارد مطروحه قول مساعدت داد.
   1398/6/13 13:06    تعداد بازدید :  238

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 238
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )