ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 5,262
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 965,078
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,609,610

در هفته دولت صورت پذیرفت: افتتاح آموزشگاه خدمات تغذیه ای کامی نو در شهرستان کاشان...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، محمودعلوانی رييس مركز آموزش فنی وحرفه ای شهید موسویان کاشان در تكميل اين خبر گفت: همزمان با اجراي برنامه هاي گراميداشت هفته دولت و با عنايت به نقش اثر گذار آموزش های مهارتی در تحقق شعار سال "رونق توليد" و ارتـقای کیفیت تولیدات داخلی وحمایت از توسعه بخش خصوصی در عرصه مهارت آموزی، آئین افتتاحیه آموزشگاه خدمات تغذیه ای کامی نو با حضور خاندائی، معاون برنامه ریزی و مالی فرمانداری ویژه کاشان، حسین رمضانپور رئیس مرکز ناجی آباد، حبیب اله پورابراهیمی رئیس مرکز آران وبیدگل، ریاست مجمع امور صنفی و مدیران آموزشگاههای آزاد شهرستان درمحل آموزشگاه برگزار شد.
درابتدا علوانی بیان داشت: قرار گرفتن در مسیر توسعه و دستیابی به توسعه پایدار، امروزه یکی از آرمانهای جوامع بشری است.
وی افزود: سازمانهای جهانی مانند «یونسکو»، راههای رسیدن به این توسعه را (بدون در نظر گرفتن شرایط اختصاصی و اقلیمی کشورها) بررسی کرده و راهکارهای کلی را در معرض افکار عمومی قرار داده اند.
رئیس مرکز موسویان کاشان یکی از عوامل مهم در دستیابی به توسعه ـ به تأکید سازمانهای بین المللی را توجه به آموزشهای فنی وحرفه ای دانست واشاره نمود که در این بین آموزشگاههای آزاد ، بازوان توانمند، بخش دولتی در ارائه آموزش های فنی و حرفه ای می باشند.
 وی استفاده از تجهیزات مدرن و مربیان مسلط به دانش روز در زمینه صنایع غذائی و خدمات تغذیه ای را از نقاط مثبت آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای کامی نو دانست.
ایشان آموزش های ارائه شده در آموزشگاه کامی نو را مناسب علاقه مندان به فعالیت در کافه ها، رستوران ها و هتل ها و همچنین ارتقاء مهارت افراد شاغل در این مشاغل دانست و اظهار کرد: صنعت خدمات تغذیه ای یکی از پر در آمد ترین صنایع جهان است و امروز این صنعت در ایران با سرعت چشمگیری در حال فراگیر شدن است و افراد زیادی در این حوزه مشغول فعالیت می باشند.
درادامه خاندایی خصوصیات عمده کارآفرینان را برشمرده و تاکید نمود: مهارت یکی از مهمترین عناصر در افزایش بهره وری افراد است و آموزش اگر با مهارت همراه نشود، نمی تواند دغدغه های کارآفرینان را برآورده سازد.
معاون برنامه ریزی و مالی فرمانداری ویژه کاشان ظرفیت حضور بانوان در عرصه های تولید و اشتغال را قابل توجه دانست.


 
   1398/6/12 13:45    تعداد بازدید :  208

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 208
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )