خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 19
بازدید امروز 358
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 185,877
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,286,516

جلسه مبارزه با مواد مخدر با موضوع تعامل و همکاری در جهت اشتغال بهبودیافتگان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تیران و کرون برگزار شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، عليرضا ملك پور سرپرست مركز تيران و كرون در تشريح اين خبر گفت: جلسه مبارزه با مواد مخدر با موضوع تعامل و همکاری در جهت اشتغال افراد بهبود یافته در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برگزار گردید.
در اين جلسه علیرضا ملک پور در خصوص آموزش افراد بهبود یافته به صورت تخصصی تأکید و 2 طرح پیشنهادی جهت اشتغال افراد بهبود یافته ارائه نمود.
وي افزود: در طرح اول بهبود يافتگان دارای مهارت هستند كه با بررسي سابقه كاري، ميزان تخصص و مهارت فرد توسط كميسيون فني و انجام گام هاي بعدي موفق به استفاده از وام مربوطه جهت اشتغال و كارآفريني مي گردند.
ملك پور با اشاره به پيشنهاد طرح دوم در خصوص افراد کم مهارت یا بدون مهارت گفت: در اين طرح بهبود يافته پس از مشاوره، در كلاس هاي آموزشي حضور پيدا نموده و با محيط كارواقعي آشنا مي گرددو پس از بررسي هاي لازم و تأييد صلاحيت مهارتي نامبرده، گام هاي بعدي را تا دريافت وام 20 ميليون توماني از اداره بهزيستي شهرستان طي مي نمايد.
در پايان اين جلسه مقرر گرديد: طرح ها در کوتاهترین زمان در فرمانداری شهرستان مصوب و جلسات به صورت ماهیانه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان، فرمانداری و نیروی انتظامی برگزار گردد.

   1398/6/17 08:42    تعداد بازدید :  592

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 592
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )