دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 887
بازدید دیروز 10,249
بازدید این ماه 833,590
بازدید کننده ماه قبل 972,766
بازدید ماه قبل 1,049,116
بازدید کل 25,400,060

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورتاکیدکرد: ضرورت تدوین برنامه نظام مند آموزش مهارت در ارتباط با صنعت ...


علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دوم مهرماه 1398 در بازدید از مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای بر ضرورت تدوین برنامه نظام مند آموزشی در ارتباط با صنعت تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، رئیس این سازمان، در نخستین روزهای مسئولیت خود با حضور در کارگاه های آموزشی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای از نزدیک با تجهیزات،  ظرفیت های های آموزشی و فعالیت های این مرکز آشنا شد و با مربیان به گفتگو پرداخت.
بنابر این گزارش، هاشمی با تاکید بر تدوین برنامه نظام‌مند آموزشی در ارتباط با صنایع گفت: صنایع در مورد توانمندی  سازمان آموزش فنی و حرفه ای در زمینه آموزش های مهارتی باید به  اطمینان برسند آنگاه در مسیر تولید اثرگذار خواهند بود.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اینکه مهارت می تواند آغاز ارزش اجتماعی یک انسان با نشاط و مؤثر باشد، افزود: سیاست تعویض و تسهیل گری در به روز کردن تجهیزات کارگاه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.
در ادامه بازدید هاشمی گفت: با ایجاد مهارتِ شبیه سازها می توانیم در ارتقای کیفیت زندگی و سبک خدمات پس از فروش موثر واقع شویم.
وی با تاکید بر به اینکه سرمایه گذاری در بخش خصوصی اتفاق خوبی است گفت: شبکه های مجازی و ورود به آنها نقش زیادی در ارتقای آموزش های مهارتی دارند و باید این سهم از شبکه های مجازی را در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزایش دهیم.
هاشمی افزود: با توجه به ظرفیت های خوبی که در مرکز تربیت مربی و پژوهش فنی و حرفه ای وجود دارد بخشی از آموزش ها و استانداردهای آموزش مهارت باید به این مرکز انتقال یابد.    
   1398/7/3 11:49    تعداد بازدید :  52

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 52
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )