خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 258
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 185,777
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,286,416

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورتاکیدکرد: ضرورت تدوین برنامه نظام مند آموزش مهارت در ارتباط با صنعت ...


علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دوم مهرماه 1398 در بازدید از مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای بر ضرورت تدوین برنامه نظام مند آموزشی در ارتباط با صنعت تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، رئیس این سازمان، در نخستین روزهای مسئولیت خود با حضور در کارگاه های آموزشی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای از نزدیک با تجهیزات،  ظرفیت های های آموزشی و فعالیت های این مرکز آشنا شد و با مربیان به گفتگو پرداخت.
بنابر این گزارش، هاشمی با تاکید بر تدوین برنامه نظام‌مند آموزشی در ارتباط با صنایع گفت: صنایع در مورد توانمندی  سازمان آموزش فنی و حرفه ای در زمینه آموزش های مهارتی باید به  اطمینان برسند آنگاه در مسیر تولید اثرگذار خواهند بود.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اینکه مهارت می تواند آغاز ارزش اجتماعی یک انسان با نشاط و مؤثر باشد، افزود: سیاست تعویض و تسهیل گری در به روز کردن تجهیزات کارگاه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.
در ادامه بازدید هاشمی گفت: با ایجاد مهارتِ شبیه سازها می توانیم در ارتقای کیفیت زندگی و سبک خدمات پس از فروش موثر واقع شویم.
وی با تاکید بر به اینکه سرمایه گذاری در بخش خصوصی اتفاق خوبی است گفت: شبکه های مجازی و ورود به آنها نقش زیادی در ارتقای آموزش های مهارتی دارند و باید این سهم از شبکه های مجازی را در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزایش دهیم.
هاشمی افزود: با توجه به ظرفیت های خوبی که در مرکز تربیت مربی و پژوهش فنی و حرفه ای وجود دارد بخشی از آموزش ها و استانداردهای آموزش مهارت باید به این مرکز انتقال یابد.    
   1398/7/3 11:49    تعداد بازدید :  106

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 106
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )