دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 799
بازدید دیروز 10,249
بازدید این ماه 833,502
بازدید کننده ماه قبل 972,766
بازدید ماه قبل 1,049,116
بازدید کل 25,399,972

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز خبر داد: دیدار با فرماندار جدید شهرستان با هدف معرفی اهداف و سیاست های مهارتی

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای نطنز و جمعی از کارکنان مرکز با رمضانعلی فردوسی فرماندار جدید شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
ترابیان ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان و آرزوی موفقیت، گزارشی از فعالیت های مراکز  و کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای شهرستان را ارائه نمود و خواستار حمایت هرچه بیشتر در بحث اعتبارات دولتی و تعامل تمامی دستگاهها و ادارات با مجموعه مرکز شد.
ایشان همچنین خواستار تشکیل هرچه سریعتر کمیته مهارت شهرستان با  حضور حداکثری اعضا و اهمیت تدوین سند مهارت شهرستان را برای ایشان تشریح نمودو گفت : سند مهارت، مبنای فعالیت مرکز در طی 3 سال آینده در شهرستان خواهد بود و مهارت آموختگان مراکز  آموزش فنی و حرفه ای در صورت كسب آموزش هاي مهارتي با كيفيت، اثرپذیری بهتري در محيط كسب و كار را خواهند داشت.
فردوسی نیز در جریان این دیدار بیان داشت: آموزشهای فنی و حرفه ای از کارکردها و قابلیتهای اقتصادی ، اجتماعی فرهنگی مهمی برخوردار هستند و بر توسعه کشور مستقیما تاثیر می گذارند.
وی افزود: امروزه مراکزآموزش فنی و حرفه ای در انجام وظایف خود پویایی خاصی دارند و میتوانند بستر مناسب را  در زمینه های لازم برای ارتباط و مواجهه با فرآیند جهانی شدن فراهم سازندکه این خود مستلزم توجه و همکاری همه جانبه کلیه دستگاهها و  سرمایه گذاری مستمر است.  
فرماندارجدید شهرستان نطنز یکی از موضوعات جدی دولت را ایجاد اشتغال پایدار در روستاها، عشایر و شهر های کمتر از 10 هزار نفر عنوان نموده و اظهار کرد: برای اجرایی کردن این موضوع بایستی عزم خود را جزم نموده و از وقت حداکثر استفاده را ببریم.
وی گفت: کمیته  مهارت شهرستان می تواند به یک مرکز سیاست گذاری و سازمان دهی ارائه آموزش های مهارتی در تمامی سطوح تبدیل شود و برتشکیل جلسات آن در محل فرمانداری و با الزام تمامی دستگاهها بصورت مستمرتاکید نمود.
   1398/7/15 12:02    تعداد بازدید :  61

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 61
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )