خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 98
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 185,617
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,286,256

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز خبر داد: دیدار با فرماندار جدید شهرستان با هدف معرفی اهداف و سیاست های مهارتی

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای نطنز و جمعی از کارکنان مرکز با رمضانعلی فردوسی فرماندار جدید شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
ترابیان ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان و آرزوی موفقیت، گزارشی از فعالیت های مراکز  و کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای شهرستان را ارائه نمود و خواستار حمایت هرچه بیشتر در بحث اعتبارات دولتی و تعامل تمامی دستگاهها و ادارات با مجموعه مرکز شد.
ایشان همچنین خواستار تشکیل هرچه سریعتر کمیته مهارت شهرستان با  حضور حداکثری اعضا و اهمیت تدوین سند مهارت شهرستان را برای ایشان تشریح نمودو گفت : سند مهارت، مبنای فعالیت مرکز در طی 3 سال آینده در شهرستان خواهد بود و مهارت آموختگان مراکز  آموزش فنی و حرفه ای در صورت كسب آموزش هاي مهارتي با كيفيت، اثرپذیری بهتري در محيط كسب و كار را خواهند داشت.
فردوسی نیز در جریان این دیدار بیان داشت: آموزشهای فنی و حرفه ای از کارکردها و قابلیتهای اقتصادی ، اجتماعی فرهنگی مهمی برخوردار هستند و بر توسعه کشور مستقیما تاثیر می گذارند.
وی افزود: امروزه مراکزآموزش فنی و حرفه ای در انجام وظایف خود پویایی خاصی دارند و میتوانند بستر مناسب را  در زمینه های لازم برای ارتباط و مواجهه با فرآیند جهانی شدن فراهم سازندکه این خود مستلزم توجه و همکاری همه جانبه کلیه دستگاهها و  سرمایه گذاری مستمر است.  
فرماندارجدید شهرستان نطنز یکی از موضوعات جدی دولت را ایجاد اشتغال پایدار در روستاها، عشایر و شهر های کمتر از 10 هزار نفر عنوان نموده و اظهار کرد: برای اجرایی کردن این موضوع بایستی عزم خود را جزم نموده و از وقت حداکثر استفاده را ببریم.
وی گفت: کمیته  مهارت شهرستان می تواند به یک مرکز سیاست گذاری و سازمان دهی ارائه آموزش های مهارتی در تمامی سطوح تبدیل شود و برتشکیل جلسات آن در محل فرمانداری و با الزام تمامی دستگاهها بصورت مستمرتاکید نمود.
   1398/7/15 12:02    تعداد بازدید :  116

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 116
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )