خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 281
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 185,800
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,286,439

معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: برگزاری جلسه توجیهی مشاوره و هدایت شغلی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشکده شیمی دانشگاه اصفهان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، عباس مهديان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل در تكميل اين خبر گفت: با همكاري و برنامه ريزي نماينده اداره كل در دانشگاه اصفهان و حضور كارشناس اداره آموزش، جلسه توجيهي مهارت آموزي،مشاوره و هدايت شغلي براي دانشجويان جديد الورورد دانشكده شيمي دانشگاه اصفهان برگزار گرديد.
گفتني است در اين جلسه در خصوص معرفی اداره کل، مراکز جوار و کارگاههای آموزشی این مراکز، نحوه استفاده از خدمات آموزشی، استفاده از تورهای مهارتی به صورت گروهی، بهره مندي از ظرفیتهای انجمن های علمی، معرفی دفتر  آموزش فنی و حرفه ای مستقر در دانشکده فنی و مهندسی، معرفی سامانه ملی استاندارد و ... مطالبي بيان گرديد.
لازم به ذکر است تا پایان ترم گذشته تعداد ۱۵۶۰۳ دانشجو در مقاطع مختلف تحصيلي کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتري در قالب ۱۳ دانشكده، ۵۸ گروه آموزشي و ۳۸۲ رشته تحصيلي در اين دانشگاه مشغول به تحصيل بوده اند.
این گزارش می افزاید: برگزاری کارگاههای ماشین ابزار، ابزار تیز کن و زیور آلات سنتی ویژه دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی در قالب 6 دوره آموزشی از دیگر فعالیتهای دفتر آموزش فنی و حرفه ای مستقر در دانشگاه اصفهان می باشد.

   1398/7/17 10:55    تعداد بازدید :  153

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 153
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )