ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 6,150
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 965,966
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,610,498

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز: فقدان مهارت وبیکاری، یکی از علل گرایش به اعتیاد، بزهکاری و خلاف...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تکمیل این خبر افزود : هادیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز به همراه جمعی از مسئولین آموزش و روابط عمومی ناحیه انتظامی از مرکز و تجهیزات و نحوه کارکرد کارگاههای مرکز نطنز بازدید بعمل آوردند.
ترابیان ضمن خیرمقدم، گزارشی از فعالیت های مراکز  و کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای شهرستان را ارائه نمود و خواستار همکاری و تعامل  هرچه بیشتر در بحث آموزش پرسنل زیرمجموعه نیروی انتظامی به ویژه سربازان وظیفه گردید.
هادیان نیز در جریان این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های چشمگیرآموزشی مراکز فنی و حرفه ای شهرستان به ویژه آموزش به زندانیان و معتادان بهبود یافته و تمجید از تجهیزات و کارگاههای مرکز  گفت  :  ازآن جایی که بیکاری و فقدان مهارت، یکی از علل گرایش به اعتیاد، بزهکاری و خلاف است، بنابراین داشتن مهارت در فرد ضمن ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، به تقویت شخصیت و منزلت اجتماعی وی کمک می کند.
وی ادامه داد: آموزش های فنی و حرفه ای نقش سازنده ای در ایجاد روحیه خودباوری و تامین معاش آینده آنان ایفا می کند؛ در واقع از مهم ترین اهداف این آموزش ها تاثیر مثبت روحی، روانی و تربیتی در زندانیان در دوران محکومیت به حبس، توانمندسازی زندانیان جهت اشتغال مفید و مولد پس از آزادی و توانمندسازی جهت تامین معاش و بازدارندگی از ارتکاب مجدد جرم و بازگشت به محیط زندان است.
در پایان مقرر گردید طی توافق های انجام شده بزودی دوره ی برق ساختمان ویژه سربازان وظیفه فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار گردد.


   1398/8/1 09:56    تعداد بازدید :  137

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 137
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )