خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 5,296
بازدید دیروز 4,768
بازدید این ماه 218,962
بازدید کننده ماه قبل 163,674
بازدید ماه قبل 224,819
بازدید کل 26,091,277

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان نطنز: مهارت افزایی کلید رشد، پیشرفت، موفقیت فرد وسازمان...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تشريح اين خبر گفت: جلسه ای درراستای همکاری مشترک و برگزاری آموزشهای مهارتی درحرفه های مرتبط با دام و طیور، با حضور سیامک رضوان رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نطنز به اتفاق کارشناسان مربوطه برگزارگردید.
در این دیدار رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نطنز ضمن تشکر از فعالیت های آموزشی و توجه به امر مهارت توسط مرکز بیان داشت: در دنیای در حال تغییر کنونی هرچه دانش و مهارت‌های کارکنان با نیازهای جامعه و پیشرفت‌های علمی، تغییرات فن آوری هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد درجه اطمینان از موفقیت فرد و سازمان بالاتر می‌رود.
ایشان افزود: امروزه مراکز آموزش فنی و حرفه ای با ورود به تمامی شاخه ها و حرفه ها ، مهارت آموزی را سرلوحه کارها قرار داده و با توانمند ساختن اقشار مختلف جامعه در هر حرفه آنها را برای ورود به دنیای جدید شغل و بازار کار آماده و مهیا میسازد.
سیامک رضوان حضور خود را در مرکز، استفاده از ظرفیت های فنی و حرفه ای و انعقاد تفاهم نامه در بحث آموزش های مهارتی مربوطه به ویژه استاندارد واکسیناتور دام و طیور  عنوان نمود.
علی ترابیان نیز ضمن خیرمقدم و استقبال از همکاری و انعقاد تفاهم نامه مشترک گفت: این تفاهم نامه میتواند شامل تدوین استانداردهای شغلی و آموزش مشاغل مرتبط با حوزه دامپزشکی و دامپروری، ارتقای کیفیت برنامه های مهارت آموزشی، ایجاد مهارت و ارتقای سطح علمی و مهارتی شاغلین بخش دام و طیور  در شهرستان به ویژه روستاها و تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه دامپزشکی باشد.
   1398/9/20 09:21    تعداد بازدید :  99

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 99
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )