ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 20,304
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 984,087
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,715,363

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: مسابقات کشوری آرایشگران برتر، دی ماه در اصفهان برگزار می گردد ...

مسابقات آزاد مهارت كشوري آرايشگران برتر، 29 و 30 دي ماه با همكاري اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و بخش خصوصی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان طبسي، مدير كل استان با اعلام اين خبر گفت: مسابقات آزاد مهارت با هدف ارتقای فرهنگ مهارت آموزی در کشور، جلب نظر بنگاه­هاي اقتصادي، صنايع و صنوف در افزایش مهارت شاغلان و توسعه مشاركت صنايع و صنوف با بخش هاي آموزشي برگزار می شود.
اخوان افزود: ايجاد فرصتي مناسب برای تبادل فني و تجارب حرفه­اي بين شاغلان و بنگاه­های اقتصادی، شناسايي كمبودهاي موجود در آموزش­هاي فني و حرفه­اي براي شاغلان و برنامه­ريزي براي رفع آن ها، به­ هنگام سازي دانش و توانايي شاغلان و همچنين شناسايي نخبگان و استادكاران مهارتي از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان بيان کرد: در اين راستا به منظور ايجاد رقابت سالم بين جوانان كشور، این اداره کل، با همكاري آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد پديده نور، اقدام به برگزاري مسابقات آزاد مهارت آرايشگران برتر در محل سالن اجتماعات مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي اصفهان نموده است.
بنابر اعلام  مجتبي حلاجي مؤسس و مدير آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد پديده نور، اين مسابقات با رويكرد نوآوري، خلاقيت و ابتكار در حرفه هاي چهره پردازي و پيرايش كودك برگزار و به نفرات اول تا سوم جوايز ارزشمندي اهداء خواهد شد.
مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي پديده نور افزود: اين مسابقات با ايجاد فضاي رقابتي سالم در راستاي افزايش انگیزه و ارتقای کیفیت خدمات، شناسایی و معرفی آرایشگران برتر در رشته ی مراقبت وزیبایی در سطح استان و شهرستان، بستر سازی در جهت برگزاری دوره های تکمیلی آموزش و معرفی استاندارد های آموزشی، كشف استعداد های برتر کشور و بهره مندی از تجربه و علم آنان و آموزش وآگاه سازی رقابت کنندگان و مخاطبين برگزار مي گردد.
لازم به ذكر است، متقاضيان مي توانند تا تاريخ 24 دي ماه برای ثبت نام به آدرس وب سایت http://arayeshgaranbartar.ir/ و www.etvto.ir  مراجعه يا با شماره 09138249919 تماس حاصل نمايند.

   1398/10/18 14:26    تعداد بازدید :  181

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 181
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )