خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 281
بازدید دیروز 22,669
بازدید این ماه 747,123
بازدید کننده ماه قبل 831,527
بازدید ماه قبل 984,561
بازدید کل 29,493,025

علی اوسط هاشمی: حاج قاسم سلیمانی، «افضل المجاهدین» قرن های اخیر بود

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی که پانزدهم دی ماه در ستاد این سازمان برگزار شد، ایشان را مجاهد اعظمی نامید که در قرن های اخیر بی همتا است.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هاشمی در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، وی را عبد صالح، مخلص و مهذب، خودساخته و عاشق و وقف کرده خویش در طریق حق و انسانیت دانست که به تعبیر مقام معظم رهبری، تربیت شده مکتب امام خمینی (ره) بود.
معاون وزیر کار در ادامه گفت: او مرز بین حق و باطل، مرز بین محبت و خصم و صادر کننده عزت، شرافت، کرامت و صیانت از انسانیت بود و بی شک مقاومت را روح  و معنای دیگری بخشید
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود: سپهبد سلیمانی مظهر مقاومت بود؛ مقاومتی از جنس انسانیت و نه از جنس تسخیر و تسلط و ظلم و چپاول و این است که امروز مقاومت به برکت خدمات ایشان، گسترش و قدرت یافته است.
هاشمی گفت: ایشان نه تنها در نگاه مردم ایران بلکه در نگاه مردم اقصی نقاط جهان که انسانیت را در کرامت یافته اند، شناخته شده است و همین بس که با بودنش امنیت بر ایران حاکم بود و حضورش، آبی بر آتش ناامنی های منطقه بود.
وی افزود: شهید سلیمانی را بزرگی نگاه و اعتقادش جهانی کرد، نگاه با احترام وی به همه مردم با سلائق مختلف حاکی از آن است که در عین کثرت می توان به امنیت، وحدت و سیاست توسعه زا رسید.
هاشمی شهید سلیمانی را از جنس انسانیت توصیف کرد و افزود: استراتژی مؤثر، آینده نگر و امنیت آور جمهوری اسلامی ایران به برکت فرماندهی وی بود که سرفصلی دیگر را به سرفصل های آموزش عالی نظامی و دفاع در برابر تهدیدهای نو افزود.
وی گفت: تکریم شهید قاسم سلیمانی محدود به سه روز عزای عمومی نمی شود زیرا او فراتر از احزاب و جریان های سیاسی خود را ارائه داد و این گونه است که  امروز بسیاری او را می شناسند و در غم از دست دادنش متأثرند.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: امروز ملت ایران در حزن و اندوه بزرگ مردی نشسته اند که بزرگی اندیشه، وسعت نگرش و تواضع و اخلاقش، قامتی خاص به او بخشیده است و این خون، هر قطره اش جریان است، هر قطره اش، حیات است، هر قطره اش عبادت و سعادت است.
هاشمی تأکید کرد: این جنس از خون ها برکت دارد و برکتش باید صیانت شود، صیانت از آن در گروی انسجام، وحدت و باهم زیستن است.
وی در ادامه گفت: امروز، همه عزاداریم و شک نداریم که این عشق و تکریم و این میزان از سپاس و ارزشگذاری، حکایت از تشخیص و معرفت مردم دارد.
هاشمی در خاتمه با درود به روح بلند شهید قاسم سلیمانی اظهار امیدواری کرد همه ما قدردان شهدا باشیم و آن گونه که آن ها طالبند، نقش آفرینی کنیم.
وی افزود: سَلامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ روزی ایشان باد.
   1398/10/21 08:59    تعداد بازدید :  89

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 89
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )