ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 20,326
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 984,109
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,715,385

رئیس صمت شهرستان نطنز: مهارت آموزی به نوعی هدایت کننده چرخه تولید می باشد...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تشريح اين خبر گفت: در راستای آموزش در محیط کار واقعی و آموزش های دوگانه و همکاری با اصناف و صنایع پیرامون آموزش نیروی کار جهت ورود به بازار کار جلسه ای با حضور محمود آقا دوستی رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان درمرکز برگزار گردید .
علی ترابیان در این جلسه گفت: جهت فراگيربودن و متنوع بودن آموزش های فنی و حرفه ای  بايستي صاحبان بنگاه هاي اقتصادي و صنوف و صنایع شهرستان ورود پيدا كنند و با توجه به نيازسنجي كه انجام مي دهند فرد مهارت دیده مي تواند مشغول به كار شود.
وی افزود: پیاده سازی نظام آموزشی دوگانه با استفاده از ظرفیت های کارگاه های آموزشی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای و آزاد از اهداف مراکز آموزش فنی و حرفه ای  است.
محمود آقادوستی نیز ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده مرکز در امر مهارت آموزی و اهمیت ویژه آموزش های فنی و حرفه ای در تربیت نیروی ماهر کار بیان داشت: در این هیاهوی بیکاری آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی یکی از نیازهای اصلی امروز است، زیرا نقش مهارت آموزی به نوعی هدایت کننده چرخه تولید می باشد.
رئیس صمت شهرستان گفت: مهارت نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی در توسعه پایدار دارد و امروز بخش عظیمی از فارغ التحصیلان به دلیل عدم مهارت بیکار هستند.
وی مهارت های تخصصی یا حرفه‌ای را عاملی برای احراز شغل و کسب و کار افراد دانست.
در پایان مقرر گردید که با همکاری و تعامل سازنده مرکز و اداره صمت شهرستان بزودی آموزش های دوگانه و آموزش در محیط کار واقعی با حضور مدیران صنایع و اصناف شهرستان برنامه ریزی و اجرا گردد.
   1398/10/20 09:36    تعداد بازدید :  121

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 121
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )