ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 20,095
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 983,878
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,715,154

در راستای اشتغال آفرینی با روش های روز دنیا صورت پذیرفت: دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با فرماندار شهرستان تیران و کرون ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، علیرضا ملک پور سرپرست مرکزآموزش فنی وحرفه ای تیران وکرون در تكميل اين خبر گفت: آرش اخوان طبسي مدير كل استان اصفهان ضمن بازديد از كارگاههاي مهارتي مركز تيران و كرون با حججي فرماندار اين شهرستان ديدار و گفتگو گرد.
وي هدف از اين نشست را بررسي مشكلات اشتغال شهرستان و معرفي طرح هاي جديد آموزشي از جمله نظام آموزش دوگانه و سيستم صلاحيت حرفه اي شاغلين صنايع و صنف عنوان نمود.
اخوان بيان داشت: در سیستم آموزش دوگانه آموزش تقاضا محور مي باشد که در همین راستا ابتدا افراد جوياي كار شغل مربوطه را پیدا نموده و پس از مصاحبه برای این شغل آموزش مي بينند.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان افزود: سیستم آموزش دوگانه برای افراد جویای کار جواب می‌دهد، اما برای شاغلان صنعت سیستم صلاحیت حرفه‌ای را داریم که وارد شرکت شده و اهداف سازمان را تعریف کرده و چارت را تهیه و شایستگی‌های مورد نیاز هر شغلی را تعریف می‌کنیم و از شاغل در صنعت تست صلاحیت بر اساس شاخص‌ها می‌گیریم و اگر افرادی کسر مهارت داشته باشند، آموزش‌های مورد نیاز به این افراد داده می‌شود.
در ادامه فرماندار شهرستان تيران و كرون از اقدامات و فعاليت هاي صورت پذيرفته مركز آموزش فني و حرفه اي اين شهرستان در خصوص تعاملات و همكاري هاي مؤثر با آموزش و پرورش و اصناف شهرستان در معرفي و اجراي طرح ايران مهارت و صدور جواز كسب ويژه صنايع و صنوف و همچنين انعقاد تفاهم نامه مشترك با دهياران روستايي قدرداني كرد.
گفتني است، شهردار، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تيران و كرون در اين نشست حضور داشتند.

   1398/10/24 08:17    تعداد بازدید :  481

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 481
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )