خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 1,097
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 186,616
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,287,255

علی اوسط هاشمی: مهارت از طریق برندسازی، جایگاه واقعی خود را در جامعه به دست می آورد

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نشست با مدیران اتحادیه ها و اصناف، مدیرکل امور هماهنگی اقتصادی استاندار، کارآفرینان زاهدان گفت: مهارت از طریق «برند سازی» جایگاه خود را در جامعه به دست می آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان؛ علی اوسط هاشمی،  رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در این نشست «برندسازی مهارت» را به عنوان یکی از مهم ترین راهکارهای ارتقای ارزش و فضیلت مهارت آموزی در جامعه عنوان کرد.
هاشمی اظهار داشت: اتاق بازرگانی می تواند در ایجاد بانک مهارت به ما کمک کند و از طریق هم اندیشی با اتحادیه ها و اصناف می توانیم به روزترین الگوها را استانداردسازی کنیم.
وی در ادامه از آمادگی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای ایجاد مراکز آموزش فنی و حرفه ای در جوار شهرک های صنعتی استان با هدف ارتقای مهارت شاغلان در حین کار خبر داد.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، خواستار راه اندازی «باشگاه ملی مربیان» توسط اتاق بازرگانی شد و گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای می تواند در زمینه برگزاری آزمون و اعطای گواهینامه مهارتی با اتاق بازرگانی همکاری کند .
هاشمی با اشاره به اینکه استان سیستان و بلوچستان اولین استانی است که سند جامع مهارت آموزی را تدوین کرده است، خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم این استان، میزبان المپیاد های ملی و جهانی مهارت باشد
   1398/10/29 08:07    تعداد بازدید :  21