خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 1,024
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 186,543
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,287,182

علی اوسط هاشمی: شعار «هر شهروندِ منطقه آزاد یک مهارت» محقق می شود/ به مهارت گرایی باور داریم نه گواهی نامه گرایی

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شورای مهارت منطقه آزاد اروند در آبادان  بر تحقق شعار «هر شهروندِ منطقه آزاد یک مهارت» تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شورای مهارت منطقه آزاد اروند، با حضور علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان، اسماعیل زمانی، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند و مدیران کل ستادی و استانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، 25 دی ماه در محل سازمان منطقه آزاد اروند تشکیل شد.
علی اوسط هاشمی در نشست مذکور بیان داشت: مردم در خطه خوزستان که آمیخته با خون شهدا و هشت سال دفاع مقدس است آنگونه درخشیدند که نگاه جهان را به خود مبذول داشتند؛ آبادان و خرمشهری که ایستاد و مقاومت کرد و گران هزینه کرد، با مردمان شجاع، معتقد و با اراده اش و شهدایی که نام خرمشهر را در نگاه ها به زیبایی نشاندند.
وی افزود: امروز اگر قدرتی داریم و ایران در قامت جهانی نمود پیدا کرده و در جستجوی استقلال خویش است، به برکت دوران مقاومت است و امروز شما می بینید منهای ایران قدرتی یارای تولید امنیت منطقه ای را در خاورمیانه ندارد.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور یاد آور شد: هرچند سخت می گذرد ولی مقاومت منتج به هویت ملی ایرانیان نشان داد که به دست آوردن بدون هزینه نیست؛ شک نداریم که می توانیم به آرمان های ایران نائل شویم چراکه با نگاه های بلند ایرانیان قراب