خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 9,651
بازدید دیروز 22,337
بازدید این ماه 608,455
بازدید کننده ماه قبل 671,355
بازدید ماه قبل 769,827
بازدید کل 30,226,049

علی اوسط هاشمی: انقلاب ما بر پایه هم دلی و هم صدایی شکل گرفت

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، انقلاب اسلامی ایران را مصداق بزرگترین و مردمی ترین انقلاب در جهان بر پایه هم دلی و هم صدایی نامید و زیستن با ملت را سرمایه ماندگار انقلاب و حکومت دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با حضور علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان، مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.
 بنا براین گزارش، هاشمی در این مراسم، پایه هر تغییر و اصلاحی را بر خواست عمومی مردم استوار دانست و گفت: حق اختیار و تغییر برای آدمی از سوی خداوند متعال برای انسان ترسیم شده است.
وی افزود: ویژگی بارز انقلاب اسلامی ایران،  بودن بر موضع خواست رفیع آدمی و اختیار انسان است.
معاون وزیر تعاون ادامه داد: انقلابی که بر اساس خواست اکثریت جامعه، اراده ملت و مطالبه جامعه باشد، ماندگار است که مصداق بارز آن انقلابی اسلامی ایران است.
علی اوسط هاشمی، افزود: انقلاب اسلامی در شمار ده انقلاب برتر جهان است. که با همدلی و هم صدایی، با وجود تکثر آرا و تنوع گروه ها و اراده مردمی به پیروزی رسیده است.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، گفت: وقتی اراده و ایمان با باورها هم سو باشد مصداق پیدا کرده و به پیروزی می انجامد.
وی از قائل نبودن ارزش برای حریت و آزادی، برگرفته نبودن سیاست ها از نیاز ملی، فساد و وابستگی به غرب در دوران رژیم شاهنشاهی سخن گفت و بیان کرد: فریاد امام خمینی (ره) در دهه 40 برای دفاع از ایران و حق ایرانی و مقاومت ایشان برای به دست آوردن حریت و آزادگی ملت، پایه گذار انقلاب بود.
هاشمی ویژگی های بارز امام خمینی (ره) را از زبان شهید مطهری، اهل ایمان بودن و خدا ترسی، قاطعیت در برابر ابر قدرت ها، ایمان داشتن به هدف، ایمان به راه و سبیل حق توصیف کرد.
معاون وزیر تعاون تصریح کرد: ایشان در حوزه دین و روحانیت معتقد به عبادت در خدمت به خلق بود.
وی با بیان این که ایستادن با اقتدار در مقابل خصم دوستی با جامعه است، گفت: اکنون ملت ایران برای دفاع از حق، عدالت و قانون می تواند در مقابل جهان بایستد.
 
برکات دهه فجر باید در انتخابات نمایان شود
در ادامه این مراسم رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تأکید بر شرکت اقشار مختلف جامعه با هر قومیت، عقیده و آرا در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی گفت: هر رأی یک سرمایه برای انقلاب و حق رأی برای هر ایرانی یک حق انتخاب است.
معاون وزیر کار افزود: برای پیوند نسل انقلاب با فرزندان زمان حال، عشق و علاقه برای بودن در مسیر، از  پدران در دهه 50 به فرزندان آنان انتقال یافته و بذری بیافشانیم. که مستمر، متداوم و برگشت ناپذیر باشد.
وی تصریح کرد: حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب از واجب ترین اعمال است و بر ماست که نظام را صیانت کنیم و آن را به دست نسل جدید بسپاریم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تأکید بر ادامه راه شهیدانی چون سردار سلیمانی، همت، صیاد شیرازی و ستاری ها بیان کرد: محقق شدن استقلال، نهادینه کردن آزادی و پایداری جمهوری اسلامی در گروی ادامه راه آنان است.
در پایان این مراسم از همکار سازمان یداله قطبی زاده، برادر شهید محمد مهدی قطبی زاده که در 17 شهریور سال 1357 در میدان ژاله تهران به شهادت رسید، با اهدای لوحی توسط رئیس سازمان تقدیر به عمل آمد.
   1398/11/20 08:07    تعداد بازدید :  200

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 200
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )