تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 8,473
بازدید دیروز 33,801
بازدید این ماه 804,004
بازدید کننده ماه قبل 191,888
بازدید ماه قبل 249,732
بازدید کل 27,514,457

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای ای استان اصفهان در اولین جلسه شورای اداری: در بحران کرونا، تلفیق شیوه های الکترونیکی و آموزش دوگانه با هدف درآمدزایی در بخش دولتی و غیردولتی ضروری است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، اولين جلسه شوراي اداري رؤساي مراكز با حضور آرش اخوان مدير كل استان، معاونين، مدير حراست، رؤساي ادارات ستادي، فريده روشن عضو كميسيون فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شوراي اسلامي شهر اصفهان و محمد دهقاني رييس كانون انجمن صنفي آموزشگاههاي آزاد استان در تاريخ بيست و نهم ارديبهشت ماه سال جاري از طريق ويدئو كنفرانس برگزار گرديد.
آرش اخوان ضمن ابراز خرسندي گفت: در سالي كه به نام جهش توليد نامگذاري گرديده است، بايستي با اثربخشي آموزشها اين جهش را به صورت واقعي و با عملكرد مثبت نشان دهيم و از نظر كيفي نيروي متخصص را به بازار كار معرفي كنيم.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان خواستار درآمدزايي حداكثري مراكز در دوران پسا كرونا شد و افزود: در اين بحران مي توان فرصت هايي را از طريق آموزش هاي مجازي و گسترش مباحث کارآفرینی و هدایت افراد به مشاغل ویژه را به صورت جدی‌تر برنامه‌ریزی  نموده و مباحثی مانند تجارت الکترونیک را در دستور کار  قرار دهيد.
اخوان با اشاره به تاثیرات مثبت آموزش دوگانه در دوران کرونا گفت: چنانچه در راستای آموزش دوگانه بتوانیم بیشتر فعالیت داشته باشیم قطعا به آموزش ‌هایمان لطمه نمی‌خورد و ترکیبی از آموزش الکترونیک و آموزش دوگانه را برای زمان پسا کرونا پیشنهاد  داده‌ایم و نیز برخی از رشته‌های نوین هم که در این زمان و پس از کرونا می‌توانند موفق تر عمل کنند را به عنوان برنامه آموزشی در دستور کار قرار داده ايم.
وي با تأكيد بر تغيير نگرش رؤساي مراكز و فعاليت مؤثر مربيان خواستار ارتباط مؤثر و استفاده از ظرفيت هاي مشاركتي شركاي مهارتي شد.
مدير كل آموزش فني و حرفه ي استان در خصوص استفاده بهينه از اعتبارات ارسالي به مراكز،‌ تلفيق شيوه هاي الكترونيكي و آموزش هاي دوگانه، تغيير شيوه هاي نوين آموزشي در بخش دولتي و غيردولتي، برنامه ريزي در انجام هزينه ها و پيگيري بازگشايي آموزشگاههاي آزاد از طريق ستاد مقابله با كرونا در شهرستانها مباحثي را بيان نمود.
در ادامه رؤساي مراكز گز، آران و بيدگل، اردستان، سميرم و خوانسار به ارائه پيشنهادت و نظرات خود پرداختند.


   1399/2/29 13:39    تعداد بازدید :  233

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 233
5.8/10 (تعداد آرا 5 نفر )