لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 921
بازدید دیروز 14,955
بازدید این ماه 512,839
بازدید کننده ماه قبل 296,076
بازدید ماه قبل 380,800
بازدید کل 36,792,314

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بازدید از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای نوین دانش پژوهان: مسرت و خوشحالی خود را در مسیر مؤثرتان در ایجاد اشتغال و تأسی از آموزش دوگانه و گسترش نقش در قلمرو ایران بزرگ را اعلام می نمایم ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علي اوسط هاشمي معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در سفر به استان اصفهان از آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد نوين دانش پژوهان، فعال در حوزه آموزش هاي مجازي در دوران بحران كرونا بازديد كرد.
در اين بازديد مسئولين آموزشگاه در خصوص ظرفیت های آموزشگاه در حوزه زیرساخت، فعالیت قدرتمند در حوزه آموزش مجازی از لحاظ  سخت افزاری و نرم افزاری با توان بومی در دسترس و قابل توسعه براساس نیازهای داخلی و به روز متقاضیان، تیم فنی واحد طرح و توسعه آموزشگاه، كسب موفقيت در تولید و توسعه LMS  به عنوان اولین زیرساخت این حوزه، تهیه سامانه مدیریت و ارتباط با مخاطبین،  در اختیار داشتن سامانه "حامی" سامانه محافظت از محتوای الکترونیک، مطالبي را بيان نمود.
خليليان در خصوص ظرفیتهای نشر کاغذی و نشر دیجیتال اظهار داشت: پاسخ به نیازمندیهای آموزشی متقاضیان (جامعه) از طریق مجرای قانونی قابل نظارت، تحت پوشش قرار دادن تعداد بیشتری از متقاضیان کسب مهارت و در نتیجه کمک به کارآفرینی در جامعه و ارائه خدمات آموزشی به روز مطابق روند آموزش های مجازی در کشورهای پیشرفته جهان يكي ديگر از اهداف اين آموزشگاه است.
خليليان افزود: در اين آموزشگاه 400 نيروي فعال در حوزه آموزش هاي مجازي مشغول فعاليت هستند كه تا پايان سال 1399، اشتغال به كار 400 نيروي كار هدف گذاري گرديده است.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ضمن ابرزخرسندي از فعاليت هاي ارزشمند اين آموزشگاه، طي دست نوشته اي بيان داشت: مسرت و خوشحالي خود را در مسير مؤثرتان در ايجاد اشتغال و تأسي از آموزش دوگانه و گسترش نقش در قلمرو ايران بزرگ را اعلام مي نمايم.


   1399/4/2 12:08    تعداد بازدید :  1143

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1143
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )