ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 25,710
بازدید دیروز 29,324
بازدید این ماه 988,029
بازدید کننده ماه قبل 722,611
بازدید ماه قبل 800,971
بازدید کل 28,659,382

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: توسعه آموزش‌های مهارت پرور و هدف دار در کشور ضروری است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان طبسی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اهمیت اصناف در پیشبرد اهداف آموزش فنی و حرفه ای اظهار داشت: با تعریف «آموزش دوگانه» که از سال گذشته در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان شکل گرفت آموزش اصناف به ویژه شاخه خدماتی و تولیدی در اولویت قرار گرفته است.
وی افزود: همکاری اصناف با آموزش فنی و حرفه ای سابقه طولانی دارد اما به واسطه برنامه «آموزش دوگانه» بر شدت این همکاری بین دستگاهی افزوده شده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با تاکید بر تربیت نیروی ماهر در مراکز فنی و حرفه ای که نیاز اصناف را تأمین می‌کند، گفت: با نگاه برد-برد می‌توان آموزش‌های مهارت پرور و هدف دار را توسعه بخشید و هم کمبود نیروی ماهر اصناف را جبران کرد.
وی اضافه کرد: کاهش شکایات از اصناف از دیگر تبعات مثبت «آموزش دوگانه» در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خواهد بود.
اخوان طبسی با اشاره به همکاری با صنوف خدمات خودرو، برق خودرو، خدمات خودورهای سنگین، کافی شاپ، موبایل و رستوران دارها با آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: با تعامل دوطرفه به ویژه برای تربیت نیروی ماهر در صنف خدمات خودرو رضایت کامل ایجاد شده است.
وی به ایام کرونا هم اشاره‌ای داشت و افزود: اگرچه با بازگشایی اصناف، آموزش‌های فنی و حرفه ای آغاز شد؛ اما با توزیع مهارت جویان در واحدهای صنفی و آموزش‌های مجازی در کنار «آموزش دوگانه» بهترین اثربخشی و تعامل بین اصناف و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای حاصل شده است.

   1399/4/4 13:15    تعداد بازدید :  99

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 99
9/10 (تعداد آرا 1 نفر )